از چه ژل هایی برای تزریق ژل می توان استفاده کرد ؟

بهترین تزریق چربی اصفهان | از چه ژل هایی برای تزریق ژل می توان استفاده کرد ؟

کدام ژل برای تزریق مناسب است؟

عمق چین های محل تزریق معیار خوبی برای انتخاب ژل ( اسید هیالورونیک )  مناسب است. معمولا برای چین های عمیق تر از تزریق ژل با ماندگاری بالا، و در چین های با عمق کم از ژل هایی با ماندگاری کوتاه مدت (تقریبا یک تا دو ساله) استفاده می گردد.

به عنوان مثال برای رفع چین های خط اخم یا خط خنده که عمق کمی دارند، همینطور در چین های اطراف چشم که به شکل معمول بسیار کم عمق هستند، پیشنهاد می شود ژلهای با غلظت کم مورد استفاده قرار گیرند.
تزریق ژلهایی که از  ماده هیالورونیک به دست می آیند عارضه کم و ماندگاری در حدود 9 ماه تا یکسال را دارا می باشند. این ژل ها به علت جذب شدن از بهترین نوع ژل ها شناخته می شوند.

اگر برای رفع خطوط عمیق تر قصد تزریق ژل دارید، ژلهای هیالورونیک اسید نیز از نمونه های کم عارضه با تاثیری عمقی شناخته می شوند. همه ژلهای تزریق شده باید از برندهای معتبر و مورد تایید سازمان بهداشت جهانی (FDA) انتخاب شوند.

تزریق چه ژلی خطرناک است؟

تزریق ژلهای دائمی که در گذشته مرسوم بود و امروزه تا حد زیادی کاهش یافته است، به دلیل عدم جذب توسط بدن انسان مشکلات زیادی را به همراه دارند. ژلهای غیر قابل جذب پاژ که ژلهای دائمی محسوب می شود عوارض خطرناکی از جمله گلوله شدن و سفت شدن به همراه دارد.

به همین دلیل تزریق ژلهای سازگار با بدن انسان جایگزین مناسبی برای این ژلها می باشد. پاژ با سفت شدن و ایجاد تورم در بدن بعضی افراد مسبب گرانولوما می شود. همچنین پزشکان با تحقیق بر روی این ماده به این نتیجه رسیدند که ساختار این ژلها و مونومرهای موجود در آن می تواند ریسک ابتلا به بیماری سرطان را در افراد بالا ببرد.


بیشتر بدانید : تزریق ژل و تزریق چربی چه تفاوت هایی با هم دارند ؟


 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید