تقارن در صورت با کمک تزریق چربی

بهترین تزریق چربی اصفهان | بهترین فناوری روز دنیا در روش تزریق چربی

ایجاد تقارن در صورت با کمک تزریق چربی | دکتر مسیح شمعی بهترین تزریق چربی اصفهان

تقارن در صورت با کمک تزریق چربی | یکی از ویژگی های بارز در زیبایی، تعادل و تقارن در صورت است. که نقش مهمی در اعتماد به نفس افراد دارد. تقریباً همه افراد دارای درجه ای از عدم تقارن در صورت خود هستند. اما برخی موارد عدم تقارن بیش از موارد دیگر قابل توجه است.

امروزه برای اصلاح تقارن صورت، با تزریق چربی و ژل های مختلف بدون جراحی میتوان رضایت شما از صورت و ظاهرتان را بالا برد. پزشک، با معاینه شما و بررسی شرایط می‌تواند علت عدم تقارن صورت و شدت عدم تقارن صورت را مشخص کند و با تزریق چربی عدم تقارن را اصلاح کند.

بهترین تزریق چربی اصفهان | تجربه زیبایی لب ها با تزریق فیلر لب

همراه ما باشید با مطالب پیشنهادی دکتر مسیح شمعی بهترین تزریق چربی اصفهان :

تزریق چربی برای قرینه سازی کدام نواحی صورت است؟

هدف این روش رسیدن به یک هارمونی در گونه ها، چانه، بینی، لب ها و خط فک است و مهمترین کاربرد تزریق چربی اصلاح فرم نامناسب صورت، برجسته‌تر کردن خط فک و زوایای صورت است. مزایای قرینه سازی صورت با تزریق چربی عبارتند از :

  1. تقارن و توازن بیشتر صورت
  2. رفع لاغری زیاد صورت
  3. اصلاح نواقص ظاهری مثل کوتاهی فک
  4. نمای نیم رخ بهتر و زیباتر
  5. ایجاد تناسب فک با دیگر اجزای صورت
  6. عدم ایجاد آلرژی و حساسیت، چرا که چربی خود بدن فرد است.
  7. عدم نیاز به ترمیم
  8. دوره نقاهت کوتاه‌تر
  9. از روشهای جوانسازی پوست است.

بهترین تزریق چربی اصفهان | ویژگی های کادر درمانی در بهترین کلینیک تزریق چربی

اصلاح عدم تقارن صورت پس از تزریق چربی

عدم قرینگی جزئی در روزهای اولیه پس از درمان تا حدودی طبیعی است، چرا که در حالت طبیعی نیز تمامی اجزای صورت کاملاً قرینه نیست. به هر حال اگر پس از تزریق چربی، عدم تقارن مشاهده شد لازم است به پزشک مراجعه شود. پزشک معالج، با توجه به میزان عدم تقارن، اقدام به ترمیم می نماید و با تزریق حجم لازم از چربی تقارن را ایجاد می کند. با این حال اگر غیر قرینگی در سطح قابل توجهی باشد لازم است چربی به صورت کامل تخلیه گردد.

درصورت مراجعه به پزشک متخصص و باتجربه، عدم تقارن در موارد بسیار نادر اتفاق می افتد. ماندگاری تزریق چربی به صورت به دو عامل مهارت پزشک و مراقبت‌های فردی بستگی دارد. تکنیک آماده‌سازی و تزریق چربی نقش مهمی در ماندگاری تزریق چربی صورت ایفا می‌کند که باید توسط پزشک متخصص با مهارت کافی و به ‌صورت اصولی انجام شود.

همچنین نوع رژیم غذایی بیمارهم نقش مهمی در ماندگاری تزریق چربی دارد و گرفتن رژیم های سخت و کاهش وزن، نقش منفی بر روند جذب چربی دارد. در بیمارانی که بعد از تزریق چربی، پای بند رژیم غذایی متعادل و سالم باشند، مقداری از چربی تزریق شده، بطور دائم و همیشگی زیر پوستشان باقی می ماند.

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید