لیفت ابرو با نخ

لیفت ابرو با نخ

لیفت ابرو با نخ اصفهان

بالا کشیدن ابرو چیست؟

لیفت ابرو با نخ : در عمل بالا کشیدن ابرو چشم ها بازتر می شوند، عضلات شل صورت و پوست های چروکیده از هم باز می شوند و همچنین پوست صاف تر شده و در نهایت ظاهر شخص جذاب تر و جوان تر از گذشته به نظر می آید. عمل بالا کشیدن ابرو باعث کاهش خطوط بینی و چروک دور چشم می شود. در این عمل با استفاده از جدیدترین روش ها به صورت آندوسکوپی و یا جراحی باز و یا در بسیاری از موارد از طریق تزریق ژل ،چربی و بوتاکس که جهت بالا کشیدن ابروها بخصوص دم ابرو یا گوشه ابرو و در کل تغییر موقعیت ابرو انجام می شود.

بالا کشیدن ابرو باعث از بین رفتن افتادگی یا از بین رفتن چروک موجود در پیشانی فرد می شود. این روش جراحی و بهره بری از مزایای بالا کشیدن ابرو ، اغلب با سایر عمل ها مثل جراحی پلک و لیفت صورت انجام می شود تا به این ترتیب بتوان ظاهر چشم ها و سایر نقاط صورت را بهبود بخشید . در اکثر موارد ممکن است شخصی با افتادگی پوست پیشانی روبه رو باشد که امکان اصلاح آن بدون بر داشتن پوست اضافی وجود ندارد از روش جراحی لیفت پیشانی استفاده می شود که در آن یک شکاف کامل یا جزئی در فرق سر، داخل یا بر روی خط رویش مو ایجاد می شود و این مشکل افتادگی پوست پیشانی برطرف می گردد.

افراد مناسب برای بالا کشیدن ابرو
افرادی با سن ۴۰ تا ۶۰ سال که به دنبال زیبایی و ظاهری جوان تر هستند، عمل بالا کشیدن ابرو یک راه حل برای بر طرف کردن شیارها و چروک های عمیق بالای چشم و پیشانی است. همچنین این عمل برای افرادی با سن کمتر نیز که آثار پیری زودرس را در چهره خود مشاهده می کنند، یک راه حل مناسب است. مناسب ترین افراد برای بالا بکشیدن ابرو (لیفت ابرو) کسانی هستند که به لحاظ جسمانی در سلامت کامل به سر می برند. همچنین افرادی که از لحاظ سلامتی دچار مشکلی هستند، به طور مثال در صورت داشتن پوست کلوئیدی و داشتن زخم های کلوئیدی روی پوست باید در اولین فرصت به کلینیک مراجعه کنند و با دکتر مشورت کنند. انجام این عمل برای افرادی که ابروهای آنها به تازگی شروع به افتادن کرده است یا افرادی که به دنبال انجام یک لیفت ظریف هستند می‌تواند ایده‌آل باشد. همچنین انجام این عمل برای افرادی که تمایل به رفتن زیر تیغ جراحی ندارند یا شرایط مناسب برای انجام عمل‌های جراحی را ندارند نیز می‌تواند مناسب باشد.

بالا کشیدن ابرو با نخ (لیفت ابرو با نخ )

در هنگام بالا کشیدن ابرو با نخ، از نخ‌های نازک که در زیر پوست پیشانی و ابروها قرار داده می‌شوند، استفاده می‌شود. در روش بالا کشیدن ابرو با نخ ، بخیه های بسیار ریزی که توسط سوزن های بسیار باریک و ظریف زده می شوند، برای بالا کشیدن ابرو و جمع کردن پوست و تحریک تشکیل کلاژن در پوست اطراف ابرو، گونه، غبغب و گردن استفاده می شود. در این روش همچنین ابرو در حد کم تا متوسطی و به طور طبیعی بالا کشیده می شود و میزان بالا رفتن ابرو ها خیلی زیاد و غیر طبیعی نیست که در واقع باعث درشت شدن چشم در صورت می گردد. در این روش همچنین قسمت بیرونی ابرو ها بیشتر از قسمت درونی ابرو ها بالا کشیده می شود. نتایج عمل بالا کشیدن ابرو با نخ به صورت دائمی نخواهد بود، زیرا نخ‌ لیفت حالت تجزیه‌پذیر دارد و بعد از گذشت ۱۲ تا ۱۸ ماه به طور طبیعی تجزیه خواهد شد.

دکتر مسیح شمعی

پوست، مو، زیبایی اصفهان

تزریق چربی اصفهان

 از صفحه اینستاگرام دکتر مسیح شمعی دیدن فرمایید:

instagram.com/doctormasih

برای اطلاع از آدرس و روز های کاری مطب به بخش تماس با ما سایت مراجعه نمایید.

 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید