متخصص تزریق ژل و فیلر به صورت

بهترین تزریق چربی اصفهان | آشنایی با فیلر آلجنس - Algeness

متخصص تزریق ژل به صورت

متخصص تزریق ژل و فیلر | با تزریق ژل یا همان فیلر می‌توان برای کاهش چین و چروک پوست و هم چنین حجم دادن به گونه، لب‌ها و چال‌های پوستی استفاده کرد. قبل از تزریق ژل پزشک پوست ابتدا شرایط بیمار از جمله وضعیت پوست وی، داروهایی که مصرف می‌کند، سوابق بیماری وی را بررسی می‌کند.

در صورتی که فرد شرایط لازم را برای تزریق ژل داشت ناحیه مدنظر با کرم های بی حس کننده بی حس می‌شود سپس در محیطی استریل، تزریق با سوزن‌های بسیار نازکتر از سوزن معمولی انجام می‌شود. ممکن است در زمان اتمام تزریق پزشک برای فرم گیری بهتر ژل کمی ناحیه ی تزریق را ماساژ دهد.


همراه ما باشید با مطالب پیشنهادی دکتر مسیح شمعی بهترین تزریق چربی اصفهان :


بهترین تزریق چربی اصفهان | تزریق ژل خط خنده

خط خنده چگونه شکل می گیرد؟

خطی که از هر دو طرف بینی تا گوشه دهان ایجاد می شود را خط خنده می گویند.با از بین رفتن لایه های چربی صورت پوست انسان حالت افتادگی پیدا می کند و چین و چروک ها در صورت برجسته می شود. اگر شما هم به دنبال متخصص جهت تزریق ژل و بوتاکس برای رفع چین و چروک صورت خود هستید در این مقاله با ما همراه باشید.

دلایل ایجاد خط خنده چیست؟

وجود خط خنده ممکن است دلایل زیادی داشته باشد که ما در اینجا به مهمترین دلایل بوجود آمئن خط خنده اشاره خواهیم کرد. دلایل ایجاد خط خنده عبارتند از:

 1. افزایش سن و سالخوردگی
 2. قرار گرفتن زیاد در معرض نور خورشید
 3. مصرف بیش از حد سیگار و دخانیات
 4. حرکات بیش از حد صورت خصوصاً حرکات دینامیک
 5. بد خوابیدن و دفرمه شدن طولانی مدت صورت حین خواب

درمان خط خنده توسط متخصص

شاید شما هم در شهر خودتان به دنبال یک پزشک خوب جهت رفع خط خنده بوده باشید، در این قسمت راه های رفع خط خنده را توضیح می دهیم. پس از اینکه جهت رفع خط خنده به یکی از پزشکان زیبایی اصفهان مراجعه کردید، پزشک بر اساس شرایط شما یکی از درمان های زیر را پیشنهاد خواهد داد :

شایان ذکر است که هر یک از موارد بالا بر اساس شرایط خط لبخند، نوع پوست و شرایط کلی بیمار پیشنهاد خواهد شد و مشخصاً هزینه های این خدمات در مراکز مختلف پوست متفاوت خواهد بود.

بهترین تزریق چربی اصفهان | اصلاح خط خنده با فیلر الانسه

ژل خط خنده چگونه توسط پزشک تزریق می شود؟

شما باید به این نکته توجه داشته باشید که حتماً در ابتدا به پزشکی محل سکونت خودتان مراجعه نمائید که در این حوزه تخصص ویژه را داشته باشد و نمونه کارهایی را در حوزه تزریق ژل و بوتاکس داشته باشد تا شما به عنوان مراجعه کننده به مرکز پوست در شهرخودتان به یقین رسیده باشید. غیر از موارد گفته شده از دیگر خدماتی که پزشک پوست و مو زیبایی ارائه می کند می توان به میکرودرم و میکرونیدلینگ اشاره کرد.

نحوه تزریق ژل خط خنده به این شکل است که ابتدا محل تزریق ضدعفونی می شود و به وسیله کرم بی حس می شود، بسیاری از افراد از تزریق ژل روی صورت ابراز نگرانی می کنند، قطعاً اگر شما به یک مرکز معتبر تزریق ژل و بوتاکس مراجعه نمائید این نگرانی برطرف خواهد شد و بدون هیچ دردی تزریق با موفقیت صورت خواهد گرفت.

پس از بی حسی موضعی محل تزریق، به وسیله سرنگ، تزریق های کوچکی در دو طرف صورت در قسمت خط لبخند انجام خواهد شد.نتایج حاصل از تزریق بیشتر مواقع در مدت یک هفته مشخص خواهد شد ولی در بعضی مواقع بلافاصله ظاهر خواهد شد.ماندگاری تزریق ژل در قسمت خط خنده در حدود ۶ ماه تا یک سال خواهد بود. ژل ها در اثر مرور زمان جذب بدن خواهند شد و بعد از آن شما باید مجدداً تزریق را انجام دهید.

پس از تزریق ژل یا فیلر چه کار کنیم؟

بعد از انجام خدمات زیبایی که انجام می‌دهید برای اینکه به نتیجه دلخواه برسید باید یکسری مراقبت‌ها انجام دهیم. کارهایی که باید بعد از تزریق ژل انجام دهیم عبارتند از:

 1. جهت جلوگیری از ورم محل تزریق از کمپرسور استفاده نمائید.
 2. کلیه داروهایی که پزشک تجویز می نماید را سر وقت مصرف کنید.
 3. از ماساژ دادن محل تزریق به هر شکل و صورت خودداری نمائید.
 4. به مدت ۲۴ ساعت از آرایش صورت خود خودداری نمائید.
 5. به مدت یک هفته از رفتن به سونا، استخر و حمام طولانی خودداری کنید.

میزان ماندگاری ژل خنده به چه صورت است؟

تأثیر ژل‌های تزریقی بین ۶ ماه تا ۲ سال می‌باشد، توجه داشته باشید این ماندگاری بستگی به نوع ژل مصرفی، حرکات پوست در مناطق تزریق، مراقبت های بعد از تزریق و عمق تزریق و مقدار تزریق متفاوت خواهد بود.

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید