آمادگی برای درمان با کرایولیپولیز لاغری

بهترین تزریق چربی اصفهان | آمادگی برای درمان با کرایولیپولیز لاغری

چگونه باید برای درمان کرایولیپولیز آماده شوم؟

کرایولیپولیز لاغری  یک روش بسیار امن و کاملا غیر تهاجمی است. با این حال، چند کار می توانید انجام دهید تا قبل از درمان راحت تر باشید:

1.اگر کاندیدای خوبی هستید، با پزشک خود صحبت کنید.

کرایولیپولیز یک ابزار کاهش وزن نیست. سازنده کرایولیپولیز توصیه می کند قبل از انجام این عمل، باید حدود 25 پوند وزن مطلوب داشته باشید. در حالت ایده آل ، پوست شما باید سالم و منعطف باشد. اگر عفونت فعال دارید یا پوست شما در ناحیه هدف مشکل دارد، باید درمان را به تعویق بیندازید. در نهایت، باید در وضعیت سلامت عمومی باشید

2. ببینید چند درمان نیاز دارید.

اکثر بیماران به منظور دستیابی به اهداف زیباشناختی، سه بار درمان می شوند و دو تا چهار ماه بین هر درمان فاصله می باشد. در طول مشاوره با پزشک می توانید بهترین تعداد دفعات درمان را تعیین کنید.

3. از مصرف داروهای ضد التهاب اجتناب کنید.

به جز داروهای Advil یا Ibuprofen برای درمان بیماری های خاص، بهتر است از داروهای ضد التهابی قبل از درمان اجتناب کنید. کرایولیپولیز گاهی اوقات باعث کبودی می شود. داروهای ضد التهاب می تواند احتمال وقوع این اتفاق را افزایش دهد و همچنین شدت کبودی را افزایش می دهد. همیشه قبل از قطع هر گونه دارو با پزشک خود مشورت کنید.

4. خود را برای برخی از دردهای جزئی آماده کنید.

شواهد حاکی از آن است که تقریبا 9 مورد از 10 بیمار کرایولیپولیز لاغری هیچ دردی را تجربه نمی کنند. با این حال، تقریبا 10٪ از بیماران برخی از دردها را معمولا چند روز پس از درمان تجربه می کنند. بر اساس این آمار، بعید است که احساس درد زیادی داشته باشید. اما همیشه یک ایده خوب برای آماده شدن برای آن است. شما می توانید به کنترل درد با داروهایی مانند ایبوپروفن و اسپانکس یا لباس های تنگ بپردازید. در موارد شدید، ممکن است داروهای مسکن تجویز شود.

5. قبل از درمان آرام باشید.

آرامش بخشیدن به ذهن و بدن قبل از هر عمل و حصول اطمینان از پوشیدن لباس مناسب یکی از ساده ترین راه برای راحت بودن است. در روز درمان باید لباس های مناسب بپوشید. همچنین باید لباس های ارزان بپوشید و در نظر بگیرید که یک ست اضافی نیز همراه داشته باشید. ژل بین اپلیکاتور کرایو و پوست شما اعمال می شود، بنابراین لباس هایتان ممکن است خیس شوند.

6. فراموش نکنید با خود سرگرمی هایی همراه داشته باشید.

بسته به خصوصیات درمانی، هر جلسه ممکن است چندین ساعت طول بکشد. چند ساعت بیکاری باعث کسالت شما می شود بنابراین سعی کنید یک کتاب خوب، ایمیل یا نمایش تلویزیونی مورد علاقه خود را همراه داشته باشید. بسیاری از بیماران نیز کمی می خوابند. به طور کلی، کارهای کمی در مقایسه با جراحی تهاجمی باید انجام دهید. سعی کنید تا جایی که میتوانید راحت باشید.

بهترین تزریق چربی اصفهان |کرایولیپولیز لاغریکرایولیپولیز لاغری در چه مناطقی از بدن قابل استفاده است؟

کرایولیپولیز یک دستگاه است که از طرف FDA برای از بین بردن چربی در افرادی که دارای شاخص توده بدنی 30 یا کمتر هستند استفاده می شود. این دستگاه برای قسمت های زیر استفاده می شود:

  • اطراف بند سوتین و زیر سوتین
  •  شکم
  •  پهلو
  •  زیر باسن
  •  باسن
  •  داخل ران
  •  سرمعده
  •  بازو

همچنین از کرایولیپولیز برای مناطق دیگر مانند کمر (پشت کمر)، ران، زانوهای داخلی، بازوها و مچ پا استفاده کرده اند.

مراقبت های کرایو لیپولیز

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید