درمان زیبایی با پلاسما جت بینی – دکتر مسیح شمعی

بهترین تزریق چربی اصفهان | درمان زیبایی با پلاسما جت بینی

پلاسما درمانی بینی یک روش جراحی نیست!

پلاسما جت بینی به دلیل این که جز روش‌های درمانی است که تهاجمی نمی‌باشد و به نوعی می‌توان گفت که یک اقدام کلاژنی می‌باشد در نتیجه نمی‌توان انتظار داشت که مانند روش‌های تهاجمی و جراحی ماندگاری داشته باشد. پلاسما درمانی بینی به دلیل این که با حداقل درد و همچنین خونریزی انجام می‌شود دارای ماندگاری نسبتا کم تری در مقایسه با جراحی بینی می‌باشد.
روش پلاسما جت بیشتر برای بینی های گوشتی استفاده می شود. البته افراد دیگر با نوع بینی متفاوت نیز می‌توانند از روش فوق استفاده کنند اما بهترین کاندید برای انجام پلاسما جت بینی افراد با بینی های گوشتی هستند.

کیفیت روش ها و تکنولوژی به کار گرفته شده

میزان ماندگاری پلاسما درمانی بینی نیز به موارد مختلفی هم بستگی دارد. یکی از مواردی که می‌تواند سبب کاهش و همچنین افزایش ماندگاری plasma Jet Nose شود کیفیت روش و تکنیک های به کار برده شده توسط پزشک متخصص می باشد.
زمانی که این تکنیک ها به صورت کاملا حرفه ای و حساب شده پیاده سازی شوند طبیعتا انتظار یک ماندگاری طولانی مدت را از پلاسما جت بینی خواهیم داشت.

بیشتر بخوانید : مکانیزم عمل پلاسما جت بینی چگونه است ؟

بهترین تزریق چربی اصفهان | بعد از پلاسماجت بینی چه نکاتی باید رعایت شود ؟

دستگاه های بروز تر نتایج بهتری خواهند داشت  . 

از دلایلی که سبب می شود افراد از ماندگاری و همچنین گرفتن نتیجه از پلاسما درمانی بینی تا حدودی آسوده خاطر باشند به روز بودن و همچنین بهره مندی plasma Jet Nose از دستگاه های پیشرفته می باشد.
هر روزه پیشرفت علم و تکنولوژی سبب می شود تا زندگی افراد راحت تر شده و در مقابل اعتماد و اطمینان افراد به تکنولوژی نیز بیش تر شود.

اقدامات قبل و بعد از پلاسما جت مهم هستند!

آخرین موردی که برای افزایش ماندگاری plasma Jet Nose بسیار مهم و حیاتی می باشد اقدامات افراد قبل و بعد از انجام plasma Jet Nose می باشد.
افراد در صورتی که بتوانند یک محیط کاملا مناسب برای انجام پلاسما درمانی بینی به وجود بیاورند و دستورات پزشک را به صورت کامل انجام دهند حتما از نتایج کامل تر و ماندگاری طولانی تری بهره مند خواهند شد . 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید