جوانسازی صورت با تزریق ژل

بهترین تزریق چربی اصفهان | جوانسازی صورت با تزریق ژل

تزریق ژل

تزریق ژل در این روزها یکی از پرطرفدار ترین راه های از بین بردن نواقص صورت به شمار می رود در این بین استفاده از بهترین مارک ژل ( اسید هیالورونیک ) برای تزریق صورت، بهترین مارک ژل برای خط خنده، و بهترین مارک ژل برای تزریق لب خواسته همه افراد است علاوه بر آن هزینه و قیمت انواع ژل از سوالاتی است که برای هر بیماری که مطب یا کلینیک زیبایی مراجعه می کند پیش می آید.

ظاهر شدن چین و چروک روی صورت یا عمیق تر شدن چین های طبیعی همیشه برای انسان به ویژه بانوان ناخوشایند بوده و هست و خواهد بود و در هر زمان روش هایی برای از بین بردن یا کم کردن آنها اعمال شده است.

تزریق ژل یا چربی یکی از آخرین دستاورد علم پزشکی در جهت هرچه زیباتر کردن انسان است. روزانه هزاران نفر در کلینیک های زیبایی سراسر جهان با اثر سحر آمیز این فرآورده ها نه تنها رد پای پیری را از صورت خود می زدایند بلکه با گونه گذاری – تصحیح سایز لب ها و… به هرچه زیباتر کردن صورت و اندام خود می پردازند.

با تزریق ماهرانه اندکی از این ژل ها می توان چین های صورت را برطرف نمود ، لب ها را بزرگ نمود ، گونه را تغییر شکل داد و… بدون آنکه آثاری روی پوست باقی بماند و بدون آنکه نیازی به بیهوشی باشد و از همه مهمتر بدون آنکه اثر نامطلوب در دراز مدت داشته باشد .

این مواد در واقع در داخل پوست چین های صورت تزریق می شود و چین پر می گردد. تزریق بسیار سطحی بوده لذا هیچ گونه خطری نظیر آسیب رسیدن به رشته های عصب و یا رگهای بزرگ را ندارد و می توان آن را برای زنان باردار نیز استفاده کرد .


بیشتر بدانید : تزریق ژل گونه اصفهان 


تزریق ژل و جوانسازی پوستدرمان تزریق ژل چه کاربردهایی دارد ؟

موارد استفاده از ژل ها عبارتند از :
•        پر کردن چینهای پوستی کنار لب ( که حالت خنده واضح تر می گردند )
•        پر کردن و برطرف کردن چین های پوستی ناحیه بینی و ابروها و چین هایی که در اثر اخم کردن ظاهر می گردد .
•        برطرف کردن چین کنار لب و بینی
•        برطرف کردن چین های پیشانی ( چین هایی که هنگام بالا بردن ابروها ظاهر می شوند )
•        برجسته کردن گونه ها، بزرگ کردن لبها، رفع ضایعات که در اثر بیماریهای مادرزادی یا بیماری های پوستی مثل آکنه یا حوادث و تصادفات ایجاد شده باشد .
•    رفع بد شکلی های چانه ، پر کردن صورت ،‌ رفع فرورفتگی های زیر گونه و …


تزریق ژل خط خنده اصفهان


هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید