بوتاکس زیر چشم برطرف کننده گودی زیر چشم

بهترین تزریق چربی اصفهان |بوتاکس زیر چشم  دکتر مسیح شمعی

بوتاکس زیر چشم

بوتاکس زیر چشم  به تورفتگی‌های کوچک در اطراف چشم تزریق می‌شود و به طور معمول نه واحد یا بیشتر در هر طرف برای درمان چروک‌های اطراف چشم نیاز است. بوتاکس در هر ناحیه که تزریق شود سه تا چهار ماه دوام می‌آورد و برای حفظ نتیجه آن باید بعد از این مدت تکرار شود. با گذشت زمان، ماهیچه‌های صورت ضعیف‌تر و خطوط عمیق‌تر و چین و چروک‌ها صاف‌تر می‌شوند و اثر ماندگارتری خواهند داشت. بوتاکس همچنین می‌تواند خطوط اخم و گودی زیر چشم را کاهش دهد و ظاهر جوانتری را در صورت ایجاد کند.

بوتاکس که اغلب به آن بوتاکس زیبایی، یا نام پزشکی آن “سم بوتولینوم” گفته می‌شود، دارویی است که با تزریق در عضله باعث انقباض آن و باعث از بین رفتن چین و چروک‌ها می‌شود. بوتاکس یکی از محبوب‌ترین روش‌های زیبایی است و سال‌ها است که به عنوان روشی برای مراقبت از پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد تا به کاهش چین و چروک صورت بین ابروها، پیشانی، گردن، ماهیچه‌های جونده، دهان و چشم کمک کند.

بوتاکس چین و چروک‌هایی را که در اثر حرکت عضله ایجاد شده‌اند درمان می‌کند، به همین دلیل است که ناحیه اطراف چشم مکانی مناسب برای تزریق و درمان چین و چروک‌ها است.

رفع گودی زیر چشم با تزریق بوتاکس ممکن است؟

بسیاری از افراد با پف چشم خود مشکل دارند، در حالی که برخی دیگر دقیقاً برغکس این افراد، از گودی زیر چشم خود رنج می‌برند. بوتاکس فقط در مناطقی از صورت تاثیر دارد که حرکت می‌کند و می‌تواند چین و چروک‌ها را کاهش دهد. پزشکان معمولاً از بوتاکس برای از بین بردن خطوط اخم بین ابروها، و همچنین خطوط پیشانی، و چین و چروک‌های کنار چشم‌ها استفاده می‌کنند.

بهترین تزریق چربی اصفهان | تزریق بوتاکس زیر چشم

چه عواملی باعث گودی زیر چشم می‌شود؟

  1. سن عامل مهمی در ایجاد گودی زیر چشم ، در نتیجه سستی پوست اطراف چشم و آتروفی چربی اطراف چشم‌ها، و در آخر از بین رفتن کلاژن است.
  2. کاهش شدید وزن در مدت زمان کوتاه به همان اندازه بر حجم چربی اطراف ناحیه چشم تأثیر خواهد گذاشت.
  3. عوامل ارثی.
  4. کمبود خواب، سلامت عمومی، تغذیه و تندرستی نیز از عواملی هستند که بر ناحیه اطراف چشم تأثیر می‌گذارند.
  5. کمبود ویتامین. مانند ویتامین C ، K و آهن.

 

بیشتر مطالعه کنید : 

 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید