سوالات رایج پیرامون لاغری با کرایولیپولیز ( قسمت اول )

بهترین تزریق چربی اصفهان | سوالات رایج پیرامون لاغری با کرایولیپولیز

سوالات رایج درباره لاغری با کرایولیپولیز

در این بخش به برخی از سوالات پرتکرار درباره لاغری با استفاده از تکنیک کرایولیپولیز می پردازیم با ما همراه باشید : 

1- چه مدت طول می کشد تا بعد از کرایو تغییرات را ببینیم؟

ممکن است سه هفته پس از درمان تغییرات را ملاحظه کنید، اما بیشتر تغییرات را بین یک تا سه ماه پس از درمان مشاهده می کنید. بدن شما هنوز از طریق متابولیسم سلول های چربی را از بین می برد و همچنان این کار به مدت چهار تا شش ماه بعد از درمان ادامه می یابد.

2- آیا محدودیت زمانی در انجام کرایو در سال است؟

بطور کلی باید بین انجام کرایو در یک منطقه حداقل 40 روز فاصله وجود داشته باشه و بطور کلی در سال بیش از 3 بار توصیه به انجام کرایو نمی شود .

3- آیا از کرایولیپولیز برای کوچک کردن سینه و از بین بردن سلولیت استفاده می شود؟

این عمل را نمی توان در سینه استفاده کرد و نمی تواند برای کاهش سلولیت استفاده شود.

4-آیا کرایو باعث کاهش وزن هم می شود ؟

کرایولیپولیز برای کاهش وزن یا به عنوان یک درمان چاقی در نظر گرفته نمی شود و جایگزین روش های دیگر تهاجمی و بزرگتر چربی مانند لیپوساکشن نیست. دستگاه های لاغری موضعی برای تغییرات سایز خواهند داشت.

5- چه مدت طول می کشد تا پس از درمان کرایولیپولیز بهبودی اتفاق بیفتد؟

این عمل کاملا غیر تهاجمی است و بنابراین در اکثر موارد بیماران در همان روز عمل به حالت طبیعی خود بازمی گردند، اگر چه در صورت تجربه هر گونه قرمزی، ممکن است بخواهید یک یا دو روز قبل از بازگشت به حالت عادی خود منتظر بمانید.

6- خطرات و عوارض احتمالی درمان کرایولیپولیز چیست؟

عوارض جانبی زیادی در رابطه با کرایولیپولیز وجود ندارد. از آنجا که این عمل غیر تهاجمی است، هیچ زخم بازی وجود ندارد و بنابراین خطر عفونت نیز وجود ندارد. با این حال، برخی از بیماران ممکن است قرمزی، بی حسی، درد، کبودی، سوزن، تورم یا ناراحتی در ناحیه تحت درمان را تجربه کنند – این مسئله به این دلیل است که بافت بین دو لوله خنک کننده در طول فرایند قرار می گیرد . 

 هرگونه عوارض جانبی مانند موارد ذکر شده موقت است و ظرف چند ساعت یا چند روز ناپدید می شود.

7- بعد از درمان کرایو چه باید کرد؟

مشاوره پس از درمان ممکن است شامل موارد زیر باشد:

  •  استفاده از داروهای مسکن برای درمان درد در ناحیه تحت درمان توصیه می شود.
  •  استفاده از کمپرس های سرد برای درمان تورم در منطقه تحت درمان توصیه می شود.

8- چه کسی نباید درمان کرایولیپولیز را استفاده کند؟

برای درمان کرایو ، بايد به طور کلی سالم باشيد و انتظارات واقع بينانه داشته باشيد. اکثر افراد می توانند کرایولیپولیز را انجام دهند. کرایولیپولیز برای افرادی که چاق هستند توصیه نمی شود، زیرا این روش نتایج قابل توجهی نخواهد داشت.

9- آیا کرایولیپولیز پوست شل شده را سفت می کند و به درمان سلولیت می پردازد؟

انجام کرایو باعث سفت شدن پوست آن منطقه می شود اما نمی توان از این دستگاه تنها به منظور سفت کردن پوست استفاده کرد .درمان به گونه ای انجام می شود که به منظور هدف قرار دادن سلول های چربی باشد و به بافت های اطراف آن آسیبی نرساند.

کرایو برای درمان سلولیت طراحی نشده است، اگر چه سایر روش های مبتنی بر انرژی نیز می تواند برای تحریک تولید کلاژن و بهبود ظاهر سلولیت استفاده شود. به عنوان مثال، دستگاه های فرکانس رادیویی می توانند به راحتی با کرایولیپولیز همراه شوند تا به هدف برسید.

بهترین تزریق چربی اصفهان | سوالات رایج پیرامون لاغری با کرایولیپولیز ( قسمت اول )

10- بعد از کرایو چربی کجا می رود؟

چربی در سلول های کیسه مانند می ماند و با افزایش و کاهش وزن شما، منبسط و منقبض می شود. در طول کرایولیپولیز حدود 25% این سلول ها کشته می شوند و چربی ذخیره شده را آزاد می کنند. این چربی در طول هفته های بعد دوباره جذب می شود.

هنگامی که بدن شما سلولهای بلورین را متابولیز می کند، چربی ها از بین می روند. سلول های چربی دوباره باز نمی گردند. با این حال، مهم است بدانید که کرایولیپولیز روشی برای کاهش وزن نیست. انجماد سلولهای چربی به سادگی باعث می شود که محتوای آنها آزاد شود. وزن شما فقط در اثر کرایولیپولیز تغییر نمی کند بلکه باید رژیم غذایی درست داشته باشید و ورزش کنید تا به نتایج مطلوب برسید.

همچنین در نظر داشته باشید، سلول های باقی مانده چربی در منطقه تحت درمان، و همچنین در سراسر بدن، هنوز هم قادر به رشد با انباشت چربی های جدید می باشد. افزایش وزن بسیار زیاد باعث می شود سلول های چربی به دو قسمت تقسیم شوند.

11- آیا می توانم کرایو را در حین بارداری انجام دهم؟

بعید است روش انجماد چربی کرایولیپولیز باعث بروز مشکل در بارداری شود اما این روش در زنان باردار مورد بررسی قرار نگرفته است. به همین دلیل توصیه نمی کنیم این روش را در بارداری انجام دهید. این روش درمانی هیچ تاثیری در ابتدای بارداری ندارد. البته شما نمی توانید نتایج آن را ببینید، زیرا در طول بارداری افزایش وزن دارید. کرایولیپولیز برای مادران پس از زایمان مناسب می باشد.

12- یک جلسه درمان چقدر طول می کشد؟

کرایو برای از بین بردن چربی در پهلوها، شکم، ران ها و بازوها استفاده می شود. هر منطقه نیاز به حدود 60-80 دقیقه درمان دارد. اگر بیش از یک منطقه را تحت درمان قرار دهید، کل عمل چندین ساعت طول می کشد یا ممکن است نیاز به برنامه ریزی چندین عمل داشته باشید. بعضی از کلینیک ها دستگاه دو سری را ارائه می دهند که به شما امکان می دهد در یک زمان دو ناحیه بدن را هدف قرار دهید.

بیشتر مطالعه کنید :

با ما در تماس باشید . 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید