بعد از پلاسماجت بینی چه نکاتی باید رعایت شود ؟

بهترین تزریق چربی اصفهان | پلاسماجت بینی

مراقبت های پس از انجام پلاسماجت بینی

مراقبت‌های پس از انجام پلاسماجت بینی بسیار حائز اهمیت است. مراجعین می‌بایست در رعایت آن ها تمامی تلاش خود را به کار گیرند. این مراقبت ها معمولا توسط پزشک متخصص برای مراجعین ارائه خواهد شد؛ به این ترتیب دوره نقاهت آسانی را برای خود رقم بزنند؛ در نهایت پس از سپری شدن این دوره از زیبایی‌های حاصل از این روش لذت ببرند.

اولین نکته که می‌توان گفت مهم‌ترین آن نیز هست این است که؛ شخصی که پلاسما جت انجام داده تا 24 ساعت پس از انجام این متد، به هیچ وجه نباید از مواد آرایشی مخصوصا بر روی بینی خود استفاده کند. در صورت نادیده گرفتن این موضوع ممکن است دچار مشکلات ریز و درشتی شوید.

پس از اتمام کار پزشک و خارج شدن فرد از کلینیک ، بینی فرد و خصوصا زخم ‌های نقطه‌ای به تدریج شروع به بزرگ شدن خواهند کرد و می توان گفت کمی پف می‌کنند. این نقطه ها را به اصطلاح دلمه می‌نامند.
مراجعه کنندگان محترم باید بدانند که پس از خروج از کلینیک نباید این دلمه‌ها دچار هیچگونه فشاری شوند. و هرگونه دستکاری این نواحی در هفته ابتدایی پس از پلاسما جت ممنوع است؛ زیرا ممکن است سبب به وجود آمدن مشکلاتی برای شما شود.

بهترین تزریق چربی اصفهان | بعد از پلاسماجت بینی چه نکاتی باید رعایت شود ؟

پزشک متخصص برای مشکلاتی که مراجعه کنندگان پس از انجام پلاسماجت ممکن است با آن روبرو شوند راه حل هابی ارائه خواهد داد. ممکن است برای بعد از پلاسماجت بینی راهنمایی‌هایی لازم باشد؛ یا نسخه¬ی دارویی نیاز باشد. در هر صورت پزشک متخصص شما در کنارتان خواهد بود. از جمله داروهایی که پزشک در جهت مصرف و استفاده در دوره نقاهت تجویز خواهد کرد، کرم های استروئیدی می‌باشند. که معمولا تاکید دکتر بر مصرف به موقع آنها می ‌باشد.

قرار نگرفتن در معرض نور خورشید هم از آن نکاتی است که نباید از آن غافل شد. مدت زمان پرهیز از نور خورشید به مدت 2 هفته پس از درمان می باشد. و زمانی که مجبور به قرار گرفتن در مقابل نور خورشید شوید باید حتما از وسایل مراقبتی استفاده کنید. از جمله عینک و همچنین کلاه¬های دارای نقاب.
به مدت 2 هفته نباید دوش آب گرم گرفت. همچنین نباید از سونا استفاده کرد.

معمولا رانندگی کردن تا زمان بهبودی منع می شود. دلیل این ممنوعیت حواس پرتی فرد به دلیل ورم و زخم های ناشی از انجام این روش می باشد. اطلاع از این نکات و همچنین عمل کردن به آن ها به صورت دقیق سبب می شود تا مراجعه کنندگان بتوانند نتایج بسیار خوب و کاملی از پلاسما جت بینی بگیرند.

از پلاسماجت بیشتر بدانید !

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید