تزریق پروفایلو و تاثیری که بر پوست می گذارد !

بهترین تزریق چربی اصفهان | تزریق ژل لب اصفهان | تزریق پروفایلو !

تزریق ژل پروفایلو چه تاثیری دارد؟

پروفایلو روشی بسیار مؤثر برای جوانسازی و رفع چین و چروک های پوست صورت است. از فواید بسیار مهم این روش زیبایی می‌توان به کم عارضه بودن و کار برد آن در سنین مختلف حتی دوران سالمندی باشد. پروفایلو به بهبود کلاژن سازی پوست کمک می کند و باعث می‌شود شما صورتی شاداب داشته باشید.

Profhilo انقلابی در لیفت بدون جراحی است و رفع چین و چروک ها و شلی پوست و جوانسازی را با ژل پروفایلو می‌توان به خوبی تجربه کرد. افرادی که به دنبال راهکاری برای بازگرداندن جوانی به صورت خود و همچنین برجسته‌سازی برخی نواحی صورت می‌باشند، معمولاً تمایل دارند نتایج تزریق در عین اینکه خواسته آنان را محقق می‌کند، حالتی مصنوعی و غیرطبیعی نیز نداشته باشد. بدین منظور پروفایلو، نوعی ژل هیالورونیک اسید می‌باشد که به این خواسته جامه عمل پوشانده و به طبیعی‌ترین نحو ممکن منجر به فرم دهی و حجم دهی به بخش‌های مختلف صورت می‌شود.

بهترین تزریق چربی اصفهان | مادلینگ صورت با تزریق ژل

پروفایلو به تقویت تولید کلاژن و الاستین در پوست کمک می‌کند و به عنوان یک نگهدارنده ی آب عمل می‌کند نه یک فیلر و پرکننده؛ بنابراین برای افرادی با پوست پیر، خسته و بدون آب بسیار خارق العاده عمل می‌کند و درخشندگی و صافی پوست را به ارمغان می‌آورد.

نحوه تزریق ژل پروفایلو

در پنج ناحیه صورت نظیر برآمدگی گونه، نقطه پایه بینی، تراگوس، چانه و زاویه ماندیبولار در هر دو سمت صورت تزریق می گردد. این نواحی که به نواحی زیبایی زیستی یا BAP شهرت دارند از اعصاب و رگ های اصلی صورت به دور می باشند و از حداکثر قابلیت مقدار توزیع هیالورونیک اسید در این نقاط برخوردارند. همچنین به دلیل تجمع چربی در این نواحی، پس از تزریق پروفایلو پوست به بازسازی و ترمیم بافت های چربی و سلول های خود خواهد پرداخت.

تزریق ژل لب اصفهان | تزریق پروفایلو و تاثیری که بر پوست می گذارد !افراد مناسب جهت تزریق ژل پروفایلو

مناسب‌ترین سن جهت تزریق ژل پروفایلو ۳۰ تا ۴۵ سالگی می‌باشد. هرچند تا ۶۵ سالگی استفاده از آن برای افراد بلامانع است. بهترین اشخاص جهت تزریق ژل پروفایلو کسانی هستندکه خواهان آبرسانی و استحکام پوستشان بدون افزایش حجم هستند. همچنین این درمان به خصوص برای افرادی که داری پوست خسته‌ای هستند و هم‌چنین دچار کاهش حجم پوست شده‌اند مؤثر است.

افراد نامناسب جهت تزریق ژل پروفایلو

در زمینه استفاده از تزریق هیچ محدودیتی در سنین بالا وجود ندارد. در حقیقت در افراد کهنسال نتایج قابل توجهی را مشاهده می کنیم. با این حال اگر بیش از ۶۰ سال سن دارید، پروسه تزریق پروفایلو باید با دقت پیگیری شود. به عنوان مثال اگر چین و چروک های عمیقی در پوست خود دارید. و یا پوست قابلیت ارتجاعی خود را از دست داده است. استفاده از روش های درمانی ترکیبی از این روش بخشی از آن باشد پیشنهاد می شود. به همین دلیل داشتن مشاوره قبل از انجام هر کاری ضروری است.

 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید