دانستنی های قبل از انجام میکرونیدلینگ صورت

بهترین تزریق چربی اصفهان | تزریق ژل لب اصفهان | دانستنی های قبل از انجام میکرونیدلینگ صورت

آنچه باید قبل از میکرونیدلینگ بدانید :

میکرونیدلینگ صورت مقدار کلاژن صورت و همچنین ضخامت پوست صورت را افزایش داده و موجب شادابی آن می شود و برای مدت طولانی تری صورت نرم و درخشنده ای خواهید داشت. درست است که وارد کردن سوزن به صورت (میکرو صورت برای جوش) برای داشتن پوست بهتر ترسناک به نظر می رسد اما اگر عکس های قبل و بعد از این فرایند با هم مقایسه شوند، دیگر هیچ سوالی درباره اثربخشی آن نمی ماند.

میکرونیدلینگ برای جای جوش

میکرو صورت برای جای جوش چیست ؟ میکرونیدلینگ برای جوش فعال درست است ؟ با فریب دادن بدن به این معنی که در بافت صورت زخمی ایجاد شده است، باعث ضخیم تر شدن پوست و بهبود کیفیت آن می شود. سپس محرک رشد به لایه های داخلی تر پوست تزریق می شود و در نهایت نیز از یک ماسک صورت برای محافظت تمامی لایه های پوست استفاده می شود. میکرونیدلینگ مثل “ومپایر فیشیال” نیست که از محرک های رشد خود خون استفاده شود و برای هر سطحی از علایم پیری بر روی سطح بدن توصیه می شود.

چه کاری باید انجام بدهید؟

این درمان برای ضخیم تر و شاداب تر کردن و ترمیم زخم های پوست عالی است و با توجه به این که از حرارت استفاده نمی شود و تمام کارها به صورت خودکار صورت می گیرد، برای هرگونه رنگ و مدلی از پوست ، امن است.  همچنین برای از بین بردن منافذ پر شده ی پوست هم مناسب است. فقط قبل انجام هرکاری باید از عدم وجود التهاب ، عفونت و یا التهاب بر روی محلی که قرار است درمان صورت بگیرد اطمینان حاصل شود.

بهترین تزریق چربی اصفهان | میکرونیدلینگ صورت

بهترین تزریق چربی اصفهان

میکرونیدلینگ صورت

با توجه به استفاده از کرم های بی حسی بر روی نقاط مختلف پوست، دردی حس نخواهد شد. قابل ذکر است که بعد از اتمام درمان احتمالا پوست همان نقطه به رنگ صورتی و یا در بدترین حالت نقطه های زخم مانند بوجود بیاید. که همه این ها پس از چند روز از بین می روند.

کدام قسمت های بدن شامل این درمان است؟

میکرونیدلینگ صرفا برای صورت بکار نمی رود. و در هر قسمتی از بدن، مخصوصا نقاطی که دارای نشانه های کشیده شدن وجود داشته باشد . مثل پا ، سینه و ران قابل استفاده است. معمولا ۴-۶ جلسه برای از بین رفتن آن ها نیاز است. در مورد افزایش دائمی حجم لب بیشتر بدانید.

هر چند وقت یکبار می شود این کار را انجام داد؟

چند جلسه میکرونیدلینگ برای جای جوش لازم است؟ بستگی به وخامت مشکل و همچنین سرعت ترمیم بدن هر فرد دارد. فاصله جلسات می تواند ماهی یکبار و کمتر و بیشتر باشد. بعد از آن در صورت تمایل سالی ۱ بار برای ترمیم مجدد می توان مراجعه کرد.

 

تزریق ژل لب اصفهاندکتر مسیح شمعی

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید