خطرات و مزیت مکمل های کلاژن

بهترین تزریق چربی اصفهان | خطرات و مزیت مکمل های کلاژن

مزایای کلاژن مایع

مزایای بسیاری برای مکمل های کلاژن بیان شده که اغلب آن ها نیاز به انجام تحقیقات بیشتر دارند:

  • حالت ارتجاعی پوست: ۷۵ درصد پوست از کلاژن ساخته شده است. مطالعات بیان دارند که زنان با مصرف روزانه کلاژن، بهبود حالت ارتجاعی و رطوبت پوست را مشاهده می کنند.
  • کاهش چروک: همگام با افزایش سن، بدن کلاژن کمتری تولید کرده و پوست دچار چروک و افتادگی می شود. مطالعات بر روی زنان بین ۳۵ تا ۶۵ سال دریافته اند که مصرف روزانه مکمل کلاژن ظرف ۱۲ هفته، سفتی و ضخامت پوست را افزایش داده و ظاهر چروک را کمتر می کند.
  • سلامت مفاصل: کمبود کلاژن در بین مفاصل سبب التهاب و درد آن ها می شود. مصرف روزانه کلاژن می تواند به محافظت از غضروف اطراف مفاصل و آهسته کردن اثرات التهاب مفاصل کمک کند.
  • ساخت توده عضلانی: همه افراد با افزایش سن مقداری از توده عضلانی خود را از دست می دهند. ترکیبی از تمرین های قدرتی و مصرف روزانه مکمل کلاژن می تواند به ساخت و نگهداری توده عضلانی در گذر زمان کمک کند.
  • تقویت ناخن ها و دندان ها: کلاژن به ساخت و تقویت دندان ها و ناخن ها کمک می کند. بر اساس یک تحقیق در سال ۲۰۱۷، زنانی که به سندرم ناخن های شکننده مبتلا بودند، با مصرف روزانه مکمل کلاژن ۱۲ درصد افزایش را در رشد و ۴۲ کاهش را در شکستگی ناخن ها تجربه کردند.

تزریق ژل لب اصفهان

تزریق ژل لب اصفهان |کلاژن مایع چیست ؟

خطرات

از آن جایی که بدن با افزایش سن، کلاژن کمتری تولید می کند، مصرف مکمل کلاژن معقول به نظر می رسد. با این حال، جهت تعیین میزان تاثیر گذاری، مصرف مکمل کلاژن به انجام تحقیقات بیشتر نیاز است. مجرای گوارشی بدن،کلاژن را پس از مصرف تجزیه کرده و از آن در ساخت بافت های مختلف استفاده می کند.

 

 

دسترسی به صفحه اینستاگرام دکتر مسیح شمعیبهترین تزریق چربی اصفهان

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید