چه افرادی نباید از لیزر موهای زائد استفاده کنند ؟

بهترین تزریق چربی اصفهان | چه افرادی نباید از لیزر موهای زائد استفاده کنند ؟

چه افرادی مناسب لیزر موهای زائد نیستند ؟

لیزر موهای زائد یک روش درمانی آرایشی است که نیازمند برخورداری از شرایط خاصی می باشد. به عبارتی همه ی افراد مجاز به انجام این کار نمی باشند. در ادامه، این گروه از افراد معرفی خواهند شدکه عبارتند از : 

  1.  افرادی که برنزه کرده و آفتاب گرفته اند
  2. بیماران پوستی
  3.  بیماریهای خاص
  4.  زنان باردار و شیرده و کودکان
  5. افرادی که برنزه کرده و آفتاب گرفته اند از انجام لیزر موهای زائد خودداری نمایند : لیزر کردن موی زاید ، برای افرادی که پوست خود را برنزه کرده و آفتاب گرفته اند، توصیه نمی شود. چرا که با توجه به تیره شدن پوست آن ها، احتمال خطا در لیزر و در نتیجه سوختگی ناشی از آن رخ خواهد داد. حتی اگر در آفتاب گرفتگی، دچار تغییر رنگ در پوست نشده باشند، از انجام لیزر برای رفع موی زاید خود، منع می شوند.
  6. زنان باردار و شیرده و کودکان باید از لیزر موی زاید پرهیز کنند : دوران بارداری و شیردهی، برای بانوان جزء مراحل حساسی از زندگی می‌باشد که عوامل مختلف نه تنها خود فرد بلکه فرزند او را نیز می تواند تحت تاثیرات مستقیم و غیرمستقیم قرار دهد. لیزر کردن موی زاید نیز می‌تواند یکی از این عوامل می باشد. البته مدرک علمی موثقی دال بر عدم انجام لیزر موی زاید در دوران بارداری و شیردهی وجود ندارد. اما طبیعی است که استرس و تنش‌های ناشی از لیزر در مادر، می‌تواند فرزندش را هم تحت تاثیر قرار دهد.

از نظر اخلاقی نیز لیزر کردن موی زاید در این دوران، پسندیده نیست. بنابراین بهتر است پس از طی شدن این دوران، اقدام به لیزر نمایند. ذکر این نکته هم ضروری است که ترمیم سوختگی های ناشی از لیزر در این دوران، بیش از دوران دیگر به طول می‌انجامد. کودکان نیز به خاطر نازک بودن پوستشان، نباید لیزر نمایند.

مطالب پیشنهاید مرتبط : 

ارتباط با ما 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید