لیزر الکساندرایت برای از بین بردن موهای زائد نقاط حساس بدن

بهترین تزریق چربی اصفهان | قبل از لیزر موهای زائد به چه نکاتی باید توجه کرد ؟

نواحی حساس بدن برای استفاده از لیزر الکساندرایت

در این بخش به مناطقی اشاره می کنیم که برای انجام لیزر الکساندرایت حساسیت بالایی دارند که عبارتند از : 

  • نواحی اطراف ناف

ناحیه اطراف ناف یکی از نواحی بدن است که برای بیماران متقاضی رفع موهای زائد بسیار مهم است. لیزر مو کندلا الکس را می توان با اطمینان در قسمت های شکمی و نیم تنه بدن انجام داد به طوریکه طی چند جلسه درمانی باعث کاهش طولانی مدت رشد موها می شود.

  • ناحیه کمر

انجام یک سری از درمان های لیزر موهای زائد در ناحیه کمر، روشی رایج در بین متقاضیان مرد مخصوصا ورزشکاران است، زیرا دسترسی به موهای ناحیه کمر به شدت دشوار است و چون این ناحیه بسیار وسیع است استفاده از روش های دیگر زمان بر است درصورتیکه لیزر کندلا الکس می تواند در کمتر از 30 دقیقه موهای زائد کل کمر را از بین ببرد.

  • بهترین تزریق چربی اصفهان |بهترین نوع پوست برای لیزر موهای زائدناحیه بیکینی

روش های سنتی رفع موهای زائد در ناحیه خط بیکینی شامل اصلاح و وکس کردن است، اما این روش ها نتایج کوتاه مدتی را به وجود می آورند. انجام یک سری از درمان های لیزر موهای زائد در ناحیه خط بیکینی، کاهش موی طولانی مدت را برای نگهداری آسان تر به دنبال دارد.
برداشتن مو در ناحیه بیکینی برای بسیاری از خانم ها بسیار مهم است. اصلاح کردن مو در چنین نواحی ظریف منجر به سوزش و ریزش موهای زائد می شود و اپیلاسیون فقط نتایج کوتاه مدت را به همراه دارد اما در عین حال باعث درد قابل توجهی می شود. لیزر موهای زائد فقط 20 تا 30 دقیقه در هر جلسه طول می کشد و به نتایج طولانی مدتی می رسد که باعث می شود سریعا کاهش مو های زائد را با چشمان خود ببینید.

  • اطراف سینه ها

زنان ممکن است تغییرات هورمونی را که منجر به رشد مو در نواحی پستان و آئرولا می شود، تجربه کنند. در مواردی که رشد کمی وجود دارد، بیماران ممکن است شیو کردن را انتخاب کنند. اما اگر رشد مو گسترده تر باشد، لیزر مو کندلا الکساندرایت باعث کاهش پایدار موهای زائد این ناحیه می شود.

  • ناحیه باسن

احساساتی که بیماران هنگام انجام لیزر موهای زائد بر روی ناحیه باسن تجربه می کنند، می تواند کمی ناراحت کننده باشد، با این حال، این روش درمانی به طور کلی قابل تحمل است. اکثر درمانگاه هایی که لیزر موهای زائد را انجام می دهند، می توانند کرم ضد درد را برای کمک به کاهش درد در طول عمل تجویز کنند. لیزر موهای زائد ناحیه باسن برای بیمارانی که به علت ابتلا به بیماریهایی همچون کیست مویی در این ناحیه تحت عمل جراحی قرار گرفته اند؛ کاملا ضروری است و پس از انجام عمل جراحی کیست مویی توسط جراح تجویز می شود.

  • روی سینه

به دلیل وسعه زیاد و سرعت زیاد رشد موها، رفع موهای زائد روی ناحیه سینه مردان می تواند بسیار وقت گیر باشد. برای مردانی که ترجیح می دهند موهای کمتری روی سینه خود داشته باشند، لیزر کندلا الکس باعث کاهش طولانی مدت نسبت به اپیلاسیون، موچین و اصلاح می شود.

  • بازو ها

لیزر کندلا الکساندرایت همچنین راه حل مناسبی برای نواحی بزرگتر بدن مانند بازوها، پاها، قفسه سینه و کمر است. خانمها معمولاً روزانه به دنبال رفع موهای زائد در ناحیه پاها هستند، در حالی که معمول است که مردان لیزر موهای زائد را روی سینه و کمر خود انجام دهند تا موهای ضخیم و ناخوشایند دائمی را از بین ببرند که باعث خجالت یا ناراحتی می شود.

  • نواحی اطراف صورت

لیزر موهای زائد باعث کاهش موهای آسیب دیده و برآمدگی های تحریک کننده تیغ می شود. درمان های لیزر موهای زائد در ناحیه صورت حدود 15 دقیقه در هر درمان انجام می شود. به منظور دریافت درمان، لازم نیست بیماران موهای خود را اصلاح کنند. گذراندن یک دوره درمانی با لیزر مو کندلا الکس برای رسیدن بهترین نتیجه ضروری است و بیماران باید پیش بینی کنند که بعد از اتمام دوره کامل، 2-3 بار در سال نیاز به درمان مداوم داشته باشند.
زنان و مردان هر دو می توانند از لیزر موهای زائد صورت استفاده کنند. صورت همیشه در معرض نمایش است، بنابراین می خواهید از موهای زائد صورت برای پیشگیری بریدگی با تیغ و رشد موهای زائد خودداری کنید. زنان غالباً از لیزر موهای زائد برای نواحی پشت لب، زیربغل، شکم، ناحیه بیکینی و پاها استفاده می کنند، در حالی که مردان به سمت لیزر موهای زائد گردن، ناحیه کامل ریش و پشت گردن می روند. اینها همه مکانهایی است که موها به شدت ضخیم و لکه دار رشد می کنند. لیزر موهای زائد به تدریج به فولیکول ها آسیب می زند تا از رشد موهای بعدی جلوگیری کند، بنابراین می توانید طی چند جلسه، توقف رشد مو های زائد را ببینید و از صورتی صاف و بدون مو لذت ببرید.

  • بهترین تزریق چربی اصفهان | لیزر موهای زائد با دستگاه کندلازیر بغل

زیر بغل یک منطقه درمان محبوب برای متقاضیان لیزر موهای زائد است. فولیکول های مو در ناحیه زیر بغل خیلی خوب به لیزر پاسخ می دهند و هر یک از درمانها تقریباً 5 دقیقه طول می کشد.
شیو کردن زیر بغل یک مشکل بزرگ است که تقریبا باید هر روز تکرار شود؛ درصورتیکه نتایج لیزر الکساندرایت در این ناحیه فقط یک روز طول می کشد و این روند اغلب منجر به داشتن پوستی بی عیب و نقص می شود. لیزر موهای زائد جایگزینی به مراتب بهتر است زیرا به آرامی و به طور موثری مانع از رشد موها می شود.

 

تاثیر لیزر کندلا الکس در کدام نواحی بیشتر است ؟

ارتباط با پزشک 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید