آشنایی با فیلر آلجنس – Algeness

بهترین تزریق چربی اصفهان | تزریق ژل لب اصفهان | فیلر آلجنس

ژل آلجنس Algeness

فیلر آلجنس Algeness یک ماده بیولوژیکی متشکل از یک ژل آگارز خالص (پلی ساکارید) است که از یک فرآیند ساخت اختراع پیشرفته بدست آمده است. برای اولین بار در تاریخ پزشکی زیبایی ، یک ماده پرکننده ۱۰۰٪ طبیعی ، زیست سازگار و قابل تجزیه بیولوژیکی ، عاری از مواد شیمیایی مضر در دسترس شما است.

بسته به فرمولاسیون خاص Algeness ، حاوی بین ۱٫۵ تا ۲٫۵ درصد آگارز ، یک پلیمر پلی ساکارید است که از جلبک های قرمز استخراج می شود ، ۹۷ تا ۹۸٫۵ درصد سالین استریل و تا ۰٫۵ درصد هیالورونیک اسید غیر متقاطع (HA) یا non-cross-linked است.

آلجنس Algeness اولین نوع از این نوع در بازار است و گفته می شود که اوج تحقیقات علمی و بالینی ۱۰ ساله شرکت است. ژل آلجنس یک ماده پرکننده یا ماده زیستی پوستی است که کاملاً قابل تجزیه زیست ، زیست سازگار و ۱۰۰٪ طبیعی از ژل آگارز تصفیه شده ساخته می شود. در محدوده محصول از آن برای تزریق به خطوط ریز و چین و چروک ، و برای کانتورینگ لب ، و همچنین برای دور زدن متوسط و عمیق صورت استفاده می شود.

بهترین تزریق چربی اصفهان | فیلر آلجنسفیلر آلجنس چگونه ساخته شده است؟

آگارز یک پلیمر پلی ساکارید ، نوعی قند است که از نوعی جلبک قرمز یا جلبک دریایی استخراج می شود. آگارز با حذف جزء اصلی دیگر آگار ، آگاروپکتین خالص می شود. این کار با استفاده از تکنیک های ثبت اختراع در یک کارخانه کاملاً تخصصی انجام می شود.

مجوز آلجنس
ژل آلجنس دارای تاییدیه CE اروپا می باشد

انواع ژل آلجنس
Algeness در سه نوع مختلف برای رسیدگی به مسائل خاص در دسترس است.

آلجنس HD
Algeness HD (Subdermal 1.4ml) از ۱٫۵٪ تراکم پایین آگارز و ۹۸٫۵٪ نمک استریل تشکیل شده است و در درجه اول برای درمان چین و چروک ، خطوط ماریوت و شیارها و همچنین برای بزرگ شدن لب ، کانتور لب و درمان چین و چروک های نزدیک دهان استفاده می شود ( کمیسرهای شفاهی) درمان ۴ تا ۸ ماه ماندگاری دارد.

آلجنس VL
Algeness VL (Subdermal 1.4ml) 2.5٪ تراکم پایین آگارز ، ۹۷٪ نمک استریل و ۰٫۵٪ اسید هیالورونیک غیر متقاطع است و برای درمان های دور تا دور عمیق ، برای درمان گونه ها ، چانه ، خط فک استفاده می شود. همچنین به عنوان جایگزینی برای جراحی زیبایی بینی یا برای عمل بینی بدون جراحی استفاده می شود. درمان تزریق ۸ تا ۱۲ ماه طول می کشد.

آلجنس DF
Algeness DF (حجم دهنده عمیق ۱٫۴ میلی لیتر) ۳٫۵٪ تراکم پایین آگارز ، ۹۶٫۱٪ نمک استریل و ۰٫۴٪ هیالورونیک اسید غیر متقاطع است و یک محصول حجم دهنده عمیق ، ایده آل برای چانه ، گونه ها ، پر کردن حجم عمیق و چین های بینی درمان ۸ تا ۱۲ ماه و در بعضی موارد طولانی تر است.

بهترین تزریق چربی اصفهان | آشنایی با فیلر آلجنس - Algeness

ژل آلجنس چه تفاوتی با سایر ژلها دارد؟

برخلاف سایر مواد پرکننده ، Algeness 100٪ طبیعی و قابل تجزیه زیست است. Algeness بدون نیاز به هیچ گونه مواد شیمیایی ، حلال یا مواد متقاطع به اثرات جوانی حجم دهنده خود می رسد و با گذشت زمان توسط مکانیسم های طبیعی بدن کاملاً و با اطمینان جذب می شود.

عوارض جانبی آلجنس

تزریق آلجنس نسبتاً بدون درد است ، اگرچه ممکن است در حین عمل ناراحتی خفیفی ایجاد شود. ممکن است قرمزی در اطراف محل تزریق وجود داشته باشد و کمی تورم داشته باشد که ممکن است به مدت ۱ تا ۲ روز ادامه داشته باشد.

مزایای استفاده از فیلر آلژنز چیست ؟

  1. حجم دهی بالایی دارد،تقریبا دو برابر هیالورونیک اسید
  2. نتیجه بالافاصله بعد از تزریق قابل مشاهده است و مانند فیلرهای هیالورونیک نیاز به زمان انتظار به مدت دو هفته جهت آبگیری فیلر را ندارد .
  3. ماندگاری بالایی دارد،بیشتر از ۱۲ ماه
  4. سازگار با بافت انسان هست و بعد از اتمام دوره ماندگاری کامل جذب می شود.برای همین ایمن هست
  5. پایه این فیلر از گیاه هست
  6. آلرژیک نیست
  7. احتمال حرکت این فیلر بسیار پایین است و در بافت جابه جا نمی شود
  8. برند آمریکایی هست و ساخت کشور – ایتالیا
  9. مناسب برای تزریق در چانه ، خط فکی و گونه می باشد . برای مناطقی که نیاز به حجم دهی بیشتر هست بسیار مناسب است

مطالب پیشنهادی دکتر مسیح شمعیبهترین تزریق چربی اصفهان :

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید