پرکننده غیر هیالورونیک اسید

بهترین تزریق چربی اصفهان | پرکننده غیر هیالورونیک اسید

پرکننده اسید هیالورونیک در مقابل اسید غیر هیالورونیک

پرکننده های اسید هیالورونیک رایج ترین نوع درمان های پرکننده پوستی هستند ، با این حال پرکننده های دیگری نیز وجود دارند که برای علائم خاص غیر هیالورونیک اسید هستند ، همچنین بسیار مورد توجه هستند.

اصلاح چانه با تکنیک تزریق فیلر _ فيلر غير هيالورونيک اسيد

اسید هیالورونیک در بدن

جذاب ترین چیز در مورد اسید هیالورونیک ، وجود طبیعی آن در بدن انسان است. یک پرکننده پوستی برای پر کردن اسید هیالورونیک از دست رفته طراحی شده است ، که آن را بسیار زیست سازگار و تجزیه پذیر می کند. بدن آن را می پذیرد و همانند HA که شما به طور طبیعی تولید می کنید رفتار می کند.

آن را به عنوان یک داربست داربست برای پوست خود در نظر بگیرید که باعث آبرسانی و بازسازی می شود. ۵۰ درصد HA بدن در لایه های پوستی یافت می شود و یک سوم کل HA در بدن متابولیزه شده و از طریق متابولیسم روزانه بازسازی می شود.

بسیاری از ژل های فیلر پوستی از هیالورونیک اسید ساخته شده اند. هیالورونیک اسید ترکیبی است که در بافتهای پیوندی ما وجود دارد و باعث ایجاد سیری می شود. این ماده با افزایش احتباس آب در پوست و رساندن مواد مغذی مسئول حفظ سطح رطوبت است. وقتی پوست آبرسانی می شود ، جوانتر به نظر می رسد و احساس نرمی می کند.

پرکننده های پوستی مانند ژوویدرم ، نورامیس و رووفیل حاوی یک شکل مصنوعی از هیالورونیک اسید است که بافت ها را برهم زده و ظاهر چین و چروک ها ، خطوط و چین های بینی – بینی را به حداقل می رساند و همچنین می تواند به لب ها و گونه ها حجم دهد. پرکننده های پوستی هیالورونیک اسید برای خطوط استاتیک ، چین و چروک و چین هایی که حتی در حالت استراحت صورت نیز وجود دارد ، ایده آل هستند.

بهترین تزریق چربی اصفهان | پرکننده غیر هیالورونیک اسید.

خواص پرکننده های HA هیالورونیک اسید

با توجه به اینکه تولید کنندگان پرکننده های پوستی می توانند روش های خود را در نحوه تولید خواص مختلف پرکننده های زنجیره ای HA HA متفاوت کنند ، بیماران می توانند به راحتی از پرکننده هایی با موارد زیر استفاده کنند:

  • HA متقاطع یا HA غیر پیوند متقاطع
  • اندازه ذرات HA کوچک یا بزرگ
  • غلظت کم یا زیاد HA
  • ژلهای HA تک مرحله ای یا دو فازی

این ویژگی های متفاوت عملکرد پرکننده را تعیین می کند ، اما یک ویژگی مشترک همه آنها پیوندهای هیدروژنی قوی بین زنجیره های بلند است که به آنها اجازه می دهد به عنوان مجتمع های پایدار وجود داشته باشند. پیوندهای طبیعی برای تولیدکنندگانی که نیازی به استفاده از مواد شیمیایی در فرایند تولید ندارند ، مزیت محسوب می شود و این باعث می شود که پرکننده های پوستی تقریباً برای همه مناسب باشد.

دنیای پرکننده های اسید هیالورونیک یکی است و افراد زیادی به زندگی مولکول HA توجه نمی کنند. پس از تزریق ، ژل HA تحت کشش ، فشرده سازی و برش منظم نه تنها از حرکات عضلانی ما ، بلکه از جاذبه و فشرده سازی بیرونی ، مانند تکیه دادن کف دست به گونه های شما نیز قرار می گیرد.

با درک نحوه عملکرد پرکننده ها ، پزشکان مطمئن می شوند که بهترین نوع پرکننده HA را برای بیماران خود انتخاب می کنند.

ژل الانسه و مزایای آن | بهترین تزریق چربی اصفهان

پرکننده های غیر هیالورونیک اسید

در حالی که اکثر پرکننده ها (HA و غیر HA) تولید کلاژن را تحریک می کنند ، کلاژن ساده در شکل اولیه آن می تواند از اهداکنندگان انسانی ، منشاء خوک و گاو گرفته شود. به طور گسترده ای برای درمان اسکار و اصلاح چین و چروک بینی استفاده می شود. الانسه Ellanse یک تقویت کننده کلاژن محبوب است.

انواع ژل فیلر از نظر مواد تشکیل دهنده موضوع این مطلب آموزشی است. بررسی هیالورونیک اسید ، پلی ال لاکتیک ، هیروکسیلاناتیت و پلی ال لاکتیک را بهتر بشناسید.

بسیاری از افراد از ایجاد خطوط ریز ، چین و چروک و از دست دادن حجم صورت ناامید شده اند ، اما ممکن است علاقه ای به جراحی زیبایی نداشته باشند یا احساس آمادگی لازم برای آن را نداشته باشند. داروهای تزریقی درمان های غیر جراحی هستند که ظاهر پیری قابل مشاهده را بهبود می بخشند و حجم صورت را بازیابی می کنند تا به بیماران کمک کنند تا خطوط صورت جوان تر به نظر برسند.

تزریق ژل لب اصفهان | پرکننده غیر هیالورونیک اسید

هیدروکسیلاپاتیت کلسیم مصنوعی Synthetic Calcium Hydroxylapatite

هیدروکسیلاپاتیت کلسیم مصنوعی ماده موثری در RADIESSE است ، پرکننده ای که باعث بهبود چین و چروک صورت و چین و چروک شدن لب های نازک و بازگرداندن قدرت به دستان می شود. این ماده استریل بوده و بسیار سازگار با بافت صورت است.

پلی-ال-لاکتیک اسید Poly-L-lactic Acid

پلی ال لاکتیک Poly-L-lactic acid یک پلیمر مصنوعی قابل تجزیه و زیست سازگار است که به بدن در بازسازی کلاژن کمک می کند. با تحریک تولید کلاژن ، اسید پلی ال ال-لاکتیک موجود در ژل اسکالپترا امکان بهبود طولانی مدت چین های بینی ، خطوط ماریوت و چین و چروک چانه را فراهم می کند.

پلی کاپرولاکتون (PCL) poly-e-caprolactone

این ایمپلنت ها کاملاً قابل جذب هستند ، از پلی کاپرولاکتون (PCL) ، یک پلی استر قوی تشکیل شده اند. میکروسفرهای PCL به طور همگن در یک حامل ژل که از کربوکسی متیل سلولز (CMC) ، گلیسیرین و نمک بافر فسفات ساخته شده. مارک الانسه تقریباً ۴ سال دوام می آورد.

لیدوکائین

لیدوکائین دارویی است که معمولاً برای بی حسی بافت استفاده می شود. این ماده ، اجازه می دهد تزریق بدون هیچ بی حسی موضعی یا موضعی اضافی انجام شود و معمولاً منجر به کبودی و تورم بعد از تزریق می شود. این ژل خطوط و چین های صورت را تا حد متوسط ​​کاهش می دهد.

تزریق ژل لب اصفهان | بوتاکس دیسپورت

سم بوتولینوم نوع A

سم بوتولینوم نوع A ماده موثری است که در بوتاکس های مختلف مثل دیسپورت یافت می شود. این نوروتوکسین یک مشتق استریل از همان سم است که منجر به بوتولیسم می شود. با این حال ، سویه مورد استفاده غیر فعال است و مقادیر استفاده شده ایمن است. برخلاف مواد موجود در پرکننده های پوستی ، سم بوتولینوم بافت ها را جمع نمی کند تا خطوط و چین و چروک ها را کاهش دهد اما در عوض سیگنال های عصبی را مسدود می کند تا عضلات مسئول خطوط دینامیک را شل کند.

خطوط ، چین و چروک هایی است که در اثر انقباضات عضلانی ایجاد می شود مانند چین و چروک های ناشی از حالت های صورت. این خطوط شامل خطوط اخم ، پنجه کلاغی و خطوط پیشانی است.

 

با ما همراه باشید :

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید