آرایش کردن بعد از تزریق ژل و چربی گونه

بهترین تزریق چربی اصفهان | آرایش کردن بعد از تزریق ژل و چربی

آرایش کردن بعد از تزریق ژل و چربی

ممکن است این سوال در ذهن شما ایجاد شود که آیا پس از تزریق ژل گونه می توان آرایش کرد یا این که آرایش کردن بعد از تزریق ژل چه خطراتی دارد؟ در این مطلب قصد داریم به بررسی اثرات آرایش پس از تزریق ژل بپردازیم.

کسب بهترین نتیجه از تزریق ژل گونه

در صورتی که تمام مراقبت های پس از عمل را به خوبی انجام دهید دوره نقاهت شما کوتاه تر خواهد شد و بهترین نتیجه را از تزریق ژل کسب خواهید کرد. پس از انجام عمل تزریق ژل گونه نکات زیر را حتما در نظر داشته باشید:

۱_ پس از انجام عمل جهت جلوگیری از التهاب و تورم صورت به مدت یک روز مداوم روی صورت خود کمپرس یخ قرار دهید.

۲_ مصرف الکل و دخانیات پس از انجام عمل سبب افزایش کبودی خواهد شد. بنابراین پس از انجام عمل از مصرف الکل و مواد دود زا خودداری کنید.

۳_ به مدت یک هفته قبل و بعد از انجام عمل از مصرف داروهای ضد انعقاد و رقیق کننده خون مانند آسپرین و ادویل خودداری کنید. مصرف این داروها احتمال خونریزی را افزایش داده و روند بهبودی را به تاخیر می اندازد.

۴_ به مدت ۳ روز از قرار گرفتن مستقیم در معرض نور خورشید خودداری کنید یا اگر کار شما ضروری است حتما از کلاه های لبه دار و کرم های ضد آفتاب سبک استفاده کنید.

۵_ در روز ابتدایی پس از تزریق از لمس کردن، ماساژ دادن و خاراندن صورت خود اجتناب کنید.

۶_ تا یک ماه پس از تزریق ژل صورت از لیزر موهای زائد صورت خودداری کنید.

۷_ در صورتی که عوارض پس از عمل ادامه دار بود یا این که احساس کردید زیر پوست شما توده وجود دارد سریعا به پزشک مراجعه کنید.

بهترین تزریق چربی اصفهان  | تزریق ژل گونه

مراقبت های آرایش کردن قبل از تزریق ژل گونه

تزریق ژل به گونه امروزه به یکی از پرطرفداران ترین عمل های زیبایی تبدیل شده است که درصد بالایی از خانم ها جهت برطرف کردن نواقص صورت خود به آن روی آورده اند. اگر شما نیز قصد تزریق ژل به گونه دارید توجه داشته باشید که پیش از عمل باید پوست خود را از وجود هر گونه مواد آرایشی پاکسازی کنید چرا که ممکن است هنگام تزریق ژل و ورود سوزن به پوست آلودگی ها از طریق سوراخ ایجاد شده وارد پوست شوند و سبب ایجاد التهاب و تورم پس از عمل شوند.

مراقبت های آرایش کردن بعد از تزریق ژل گونه

همان طور که می دانید برای تزریق ژل به گونه از سوزن های ظریفی استفاده می شود. این سوزن ها با وجود این که ظریف هستند اما پوست را سوراخ می کنند. دلیل محدودیت آرایش بعد از تزریق ژل این است که مواد موجود در لوازم آرایشی ممکن است باعث ایجاد عفونت شود چرا که منافذ پوست بلافاصله پس از تزریق هنوز باز هستند و ممکن است مواد آرایشی باعث عفونت این زخم ها شود بنابراین توصیه می شود در روز اول تزریق ژل هیچ گونه آرایشی انجام ندهید.

در صورتی که پوست حساسی دارید و استفاده از ضد آفتاب برای شما الزامی است از کرم های ضد آفتاب سبک و معتبر استفاده کنید که در فرمولاسیون آنها هیچ گونه کرم پودر آرایشی ترکیب نشده باشد. هم چنین برای پاک کردن آرایش خود از شیر پاک کن های سبک استفاده کرده یا این که صورت خود را با رعایت نکات بهداشتی و با احتیاط شست و شو دهید.

عوارض آرایش کردن بعد از تزریق ژل گونه

آرایش بعد از تزریق ژل می تواند با عوارض احتمالی همراه باشد که شما را به دردسر اندازد بنابراین پس از تزریق ژل از آرایش کردن خودداری کنید. از جمله عوارض احتمالی آرایش بعد از تزریق ژل می توان به ورود آلودگی ها به منافذ پوست و ایجاد التهاب و تورم اشاره کرد. در مواردی که التهاب و تورم بهبود پیدا نکنند آلودگی ها در پوست تبدیل به عفونت شده و سلامت فرد را به خطر می اندازد.

بهترین تزریق چربی اصفهان | آرایش کردن بعد از تزریق ژل و چربی .

تا چند روز بعد از تزریق ژل می توانم آرایش کنم؟

همان گونه که توضیح داده شد محدودیت آرایش بعد از تزریق ژل به دلیل ورود باکتری ها و آلودگی ها از طریق منافذ باز به پوست است، بنابراین می توان گفت که تا زمانی که زخم های ناشی از جای سوزن روی صورت بهبود پیدا نکند شما مجاز به استفاده از لوازم آرایشی به خصوص کرم پودر روی صورت نیستید. بهبود این زخم ها بسته به شرایط بدنی فرد ممکن است متفاوت باشد.

به طور میانگین زمان بهبودی این زخم ها از ۳ تا ۱۰روز ممکن است متفاوت باشد بنابراین آرایش بعد از تزریق ژل در روزهای ابتدایی عمل نباید انجام شود. پس از بهبود زخم ها شما می توانید کم کم از مواد آرایشی سبک و شیر پاک کن ها برای پاک کردن آن استفاده کنید.

بهترین پزشک برای تزریق ژل

اگر می خواهید از تزریق ژل گونه بهترین نتیجه را کسب کنید در قدم اول در انتخاب پزشک خود دقت کنید. یک پزشک خوب برای تزریق ژل گونه دارای ویژگی های زیر است:

۱_ تشکیل جلسه مشاوره با بیمار
پزشک باید پیش از انجام تزریق ژل به گونه جلسه مشاوره ای با بیمار تشکیل دهد. هدف از تشکیل جلسه مشاوره با بیمار آگاهی از حساسیت های دارویی بیمار، دارو های مصرف شده اخیر، سابقه بیماری و کاهش استرس بیمار است.

۲_ بررسی زوایای صورت
یک پزشک خوب باید پیش از طریق ژل گونه تمامی زوایای صورت را بررسی کرده و به نقاطی از صورت ژل تزریق کند . که پس از تزریق صورت فرم طبیعی خود را حفظ کند.

۳_ دقت و حوصله
پزشک باید در تمامی مراحل تزریق ژل گونه با حوصله به سوالات بیمار پاسخ دهد . و طی انجام عمل نیز دقت و حوصله به خرج دهد.

 

بهترین تزریق چربی اصفهان دکتر مسیح شمعی :

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید