تزریق آنزیم برای کوچک کردن بینی

تزریق آنزیم برای کوچک کردن بینی | بهترین تزریق چربی اصفهان

بررسی تزریق آنزیم برای کوچک کردن بینی

امروزه یکی از رایج ترین کارها برای کوچک کردن بینی، جراحی است. برای این عمل شما باید زیر تیغ متخصصان جراحی بینی رفته و ریسک های پس از آن را بپذیرید. این ریسک ها شامل: عدم رضایت از نتیجه نهایی، مراقبت همیشگی از آن، ترس از رفتن زیر تیغ جراحی و ….است. اما اخیرا یک روش غیرتهاجمی (بدون نیاز به عمل جراحی) بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

کوچک کردن بینی با تزریق آنزیم

تزریق آنزیم یک روش جایگزین کم هزینه تر و با حداقل زمان استراحت نسب به جراحی بینی می باشد که بسیار مورد توجه قرار گرفته است. از آنجا که بینی نقطه کانونی صورت است، اولین چیزی است که مورد توجه قرار می گیرد و تاثیر بسیاری بر زیبایی ظاهر صورت دارد. با این تفاسیر، در صورتی که احساس می‌کنید بینی شما ظاهری ناهمگون با صورت شما دارد و همچنین نمی‌توانید ریسک رفتن به زیر تیغ جراحی را بپذیرید، تزریق آنزیم می‌تواند گزینه خوبی برای شما باشد.

تزریق آنزیم بینی برای چه کسانی مناسب است؟

به دلیل راحتی و کم هزینه بودن روش تزریق آنزیم، محبوبیت این روش روز به روز در حال افزایش است. این روش می‌تواند برای گزینه های زیر مناسب باشد:

  • از بین بردن برآمدگی بر روی بینی
  • کوچک کردن بینی
  • بالا آوردن نوک بینی
  • متقارن کردن بینی
  • کاهش سایز حلقه های بینی

اگر شما حس می‌کنید گزینه مناسبی برای استفاده از این روش هستید، هم اکنون با ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

تزریق آنزیم برای کوچک کردن بینی | بهترین تزریق چربی اصفهاننحوه تزریق آنزیم بینی

ماده مورد استفاده در این روش، آنزیم هیالاز است. همچنین ممکن است متخصص زیبایی تشخیص دهد از مواد دیگری مانند آپاتیت کلسیم نیز استفاده کند. تعداد جلسات مورد نیاز در این روش بسته به نظر پزشک می‌تواند متغیر باشد. عموما پزشکان یک تا شش جلسه را در نظر می‌گیرند. بنابراین متخصص زیبایی شما در جلسه مشاوره رایگان تعداد جلسات دقیق و مدت زمان بین جلسات را به شما خواهد گفت.

در این روش، متخصص ابتدا ناحیه مورد نظر را با مواد مناسب استریل و ضدعفونی کرده و سپس تزریقات مورد نیاز را انجام می دهد. استفاده از داروهای بی‌حسی موضعی برای عدم احساس درد می‌تواند مفید باشد.

عوارض تزریق آنزیم بینی

از آنجا که مواد مورد استفاده در این روش کاملا با بدن سازگار هستند عوارضی برای این روش گزارش نشده است و کاملا ایمن هستند. در مواردی بسیار نادر برخی از مراجعه کنندگان واکنش‌های موقت آلرژیکی را گزارش کردند که خوشبختانه موقتی بود و پس از گذشت یک تا دو روز برطرف شد.

برای جلوگیری از عوارض جانبی و ریسک های مورد نظر در انتخاب پزشک بسیار دقت نمایید. چرا که برخی از آسیب های گزارش شده ناشی از عدم داشتن تخصص کافی بوسیله پزشک بوده است. پزشک غیر متخصص با تزریقات غیر اصولی میتواند باعث ایجاد زخم در آن ناحیه شود.

میزان ماندگاری و نحوه مراقبت پس از تزریق آنزیم بینی

طبق تجربیات چندین ساله ما روش تزریق آنزیم کوچک کننده بینی ممکن است چندین سال دوام داشته باشد. از عواملی که ممکن است باعث کاهش ماندگاری این روش شود، بارداری و چاقی مفرط هستند. خوشبختانه میتوان با مراجعه مجدد به بهترین تزریق چربی اصفهان و تزریق آنزیم اما با تعداد جلسات کمتر این مشکل را برطرف نمود.

پس از تزریق آنزیم بینی لازم است که برخی اقدامات ضروری را درنظر بگیریم که عبارتند از:

  • از دست زدن به بینی خود به مدت چند روز خودداری کنید.
  • استفاده از چسب بینی برای مدتی که پزشک در نظر میگیرد ضروری است.
  • از شستن صورت خود به مدت یک روز خودداری کنید.
  • جلساتی که برایتان مشخص شده را به صورت مرتب شرکت کنید.

 | اینستاگرام دکتر مسیح شمعی تزریق چربی اصفهان |


بیشتر بخوانید:

تغییر زاویه فک با تزریق ژل

ترمیم خطوط اخم دور چشم با بوتاکس

پیوند چربی صورت به چه کسانی توصیه می‌شود؟

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید