بوتاکس دیسپورت

بهترین تزریق چربی اصفهان | تزریق ژل لب اصفهان | اهداف درمانی تزریق بوتاکس دیسپورت چیست؟

اهداف درمانی تزریق بوتاکس دیسپورت چیست؟

بوتاکس دیسپورت انگلیسی نام تجاری محصولی است که از یک سم رقیق شده به نام بوتولینیوم استخراج شده است. شرکتهای مختلفی در دنیا در زمینه تولید بوتاکس فعال هستند که دیسپورت dysport جزو مشهورترین آنهاست. این بوتاکس ساخته شده در کشور انگلیس و دارای تاییدیه های معتبر جهانی است. بوتاکس دیسپورت از نظر کیفیت جزو بهترین برندهای جهانی است و در ایران هم طرفداران زیادی دارد و دارای تاییدیه از وزارت بهداشت ایران است.

کاربرد

تزریق بوتاکس دیسپورت اثرات قابل توجهی بر خطوط پنجه کلاغی گوشه چشم که در بعضی از افراد بر اثر خنده شدید ایجاد می شود ، دارد. همچنین برای رفع خطوط اخم ، خطوط پیشانی همراه با حفظ فرم طبیعی صورت بسیار موثر است. تزریق دیسپورت در جهت درمان تعریق بیش از اندازه در ناحیه زیر بغل نیز کارآمد می باشد.
علاوه بر کاربرد های درمانی و کاهش چین و چروک ، از بوتاکس دیسپورت برای اهداف زیبایی مانند اصلاح لبخند ( در افرادی که لثه آنها بیش از اندازه مشخص می شود ) و لیفت ابرو و بینی نیز استفاده می شود.

تزریق ژل لب اصفهان 

بهترین تزریق چربی اصفهان | بوتاکس دیسپورت

اهداف درمانی تزریق بوتاکس دیسپورت چیست؟

مزایا :

یکی از اصلی ترین مزایای تزریق بوتاکس علاوه بر درمان چروک پیشگیری از ایجاد آن می باشد. دیسپورت به دلیل غلظت پایین به خوبی در زیر پوست منتشر شده و ظاهری طبیعی به صورت می دهد. سبب بروز واکنش سیستم ایمنی بدن نمی شود.

تزریق ژل لب اصفهان | اهداف درمانی تزریق بوتاکس دیسپورت

ماندگاری تزریق چه مدت است؟

معمولا ماندگاری دیسپورت بین 3 تا 5 ماه متغیر است. با این حال دوام بوتاکس در افراد مختلف بسته به شرایط عضلانی بدن و همچنین سبک زندگی فرد می تواند متفاوت باشد. برای مثال ماندگاری دیسپورت در بدن شخصی که سیگار مصرف می کندو یا به صورت مداوم در برابر اشعه ی مضر آفتاب قرار می گیرد نسبت به فردی که مراقبت های بعد از تزریق را رعایت می کند بسیار کاهش می یابد.

 

تزریق ژل لب اصفهان _ دکتر مسیح شمعی 

صفحه رسمی دکتر مسیح شمعی 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید