بهترین دکتر تزریق چربی اصفهان

بهترین تزریق چربی اصفهان | زاویه دار کردن صورت و نخ سیلوهت

بهترین دکتر تزریق چربی در اصفهان

بهترین دکتر تزریق چربی در اصفهان کیست ؟ شاید سوالی باشد که ذهن شما را درگیرکرده باشد مسئله تزریق چربی از ان جا حائذ اهمیت است که بافت چربی باید زنده بماند تا نتایج بهتری و ماندگاری طولانی تری را داشته باشید.  ژنتیک، بیماری ، مصرف مشروبات الکلی، دخانیات، افزایش سن ،خشکی پوست ،شرایط آب و هوایی ،نور خورشید و… از جمله دلایلی است که باعث ایجاد چین و چروک و افتادگی پوست خواهد شد . روش های زیادی جهت درمان وجود دارند. امروزه تزریق چربی به عنوان یکی از روشهای زیبایی نوین محسوب میشود . که با استقبال زیادی از زیبا جویان مواجه شده است.

همانطور که می دانید در این روش، از چربی های اضافه بدن خود فرد برای انتقال آن به بخش های دیگر مورد استفاده قرار میگیرد. انتقال چربی یک فرایند تکنیکی میباشد.که به مهارت زیادی نیاز دارد و انجام این عمل ،ملزم به داشتن ، تجهیزات پیشرفته و به روز است. از طرفی تزریق چربی نسبت به سایر روش ها ومتد های زیبایی موجود، مانند تزریق ژل و…. از ماندگاری بیشتری برخوردار است و به همین رو هزینه های مربوط به انجام این تکنیک، نسبت به سایر روش های موجود بیشتر است.


مطالب خواندنی و آموزشی دکتر مسیح شمعی بهترین تزریق چربی اصفهان :


بهترین تزریق چربی اصفهان | درد تزریق چربیمراحل انجام کار توسط بهترین دکتر تزریق چربی در اصفهان

در عمل زیبایی تزریق چربی ، نقاطی که چربی های بیشتری دارند، مثل ران، باسن، و شکم چربی تخلیه می شود . چربی که از بدن استخراج شد در مرحله بعد با دستگاه سانتریفیوژ فرآوری شده. سپس چربی ها از خون و مواد با دقت جدا میشوند .

بعد از جداسازی چربی ها میزان دقیق چربی لازم برای تزریق در سرنگ های ظریف آماده ی تزریق می شوند. باید خاطر نشان کرد که سلول های چربی بسیار حساس و آسیب پذیرند و در تمام مراحل برداشت، فرآوری و تزریق باید نهایت دقت اعمال شود تا بافت زنده چربی حفظ شود و نتیجه ی مطلوب را به همراه داشته باشد.

کاربردها یا مزایا

در عمل تزریق چربی توسط بهترین دکتر تزریق چربی در اصفهان ، به روش های امروزی نیاز به برش هیچ منطقه ای در بدن نیست و عمل تزریق چربی با کمترین جراحت روی پوست و حتی در اکثر موارد بدون هیچ جراحتی روی پوست صورت انجام می شود . تزریق چربی در بسیاری موارد به داشتن اندامی ایده آل و متناسب، کمک می کند . ماندگاری طولانی مدت و دوره نقاهت کوتاه از مزایای این عمل است.

بهترین کاندیدا

 1. افرادی که دوست دارند بخشی از صورت یا اندام خود را برجسته کنند.
 2. افرادی که گونه های افتاده دارند .
 3. افرادی که دارای چین و چروک در صورت خود هستند.
 4. افرادی که چربی اضافه در قسمتی از بدن مثل ران ،باسن ،و شکم دارند.
 5. افرادی که از وجود اسکارهای مختلف در صورتشان رنج می برند.

تزریق چربی به اندام های بدن شرایط پیچیده ای نمی طلبد در اکثر موارد شما ویژگی های لازم و کافی برای پیوند چربی را دارا می باشید.

معایب یا عوارض

همه عمل هایی زیبایی ممکن است با عوارضی همراه باشند انتخاب درست و به جا بهترین دکتر تزریق چربی در اصفهان می تواند از این عوارض بکاهد. در کلینیک دکتر مسیح شمعی توسط بهترین دکتر تزریق چربی  انجام می گیرد.

هزینه

هزینه های مربوط به تزریق چربی با توجه به تکنیک‌های جراحی و مهارت جراح و هزینه های کلینیک و تعداد ویزیت محاسبه می شود. جهت اطلاع از هزینه‌های مربوط به تزریق چربی با کلینیک تزریق چربی ما تماس بگیرید تا از خدمات مربوط به انجام این روش مطلع شوید. در این کلینیک خدمات مشاوره توسط متخصص حرفه ای به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.

بهترین تزریق چربی اصفهان | بهترین فناوری روز دنیا در روش تزریق چربی

مراقب قبل از عمل

 • انتخاب کلینیک معتبر و مجهز
 • مراجعه به پزشک ماهر و مجرب
 • پزشک خود را از سوابق بیماری مطلع نمایید.
 • قبل از انتقال چربی، از مصرف آسپرین، ژلوفن و غیره (داروهای رقیق کننده خون) خودداری نمایید.
 • چند روز قبل از عمل تزریق سیگار و قلیان نکشید .
 • از خوردن مشروبات الکی چند روز قبل از عمل پرهیز کنید .
 • شب قبل از تزریق، حمام کنید.

مراقبت بعد از عمل

 1. از فعالیت های شدید فیزیکی و ورزش به مدت چند روز خوداری کنید.
 2. در صورت تجویز دارو توسط پزشک، بطور منظم از دارو استفاده کنید.
 3. بخشی که چربی تزریق شده را از حرارت بالا و فشار دور نگه دارید مانند سونا جکوزی و….
 4. بعد از تزریق چربی باید از کیسه یخ استفاده نمایید.
 5. تا چند روز بعد از تزریق از مصرف آسپرین، ژلوفن و داروهایی که باعث رقیق شدن خون می شوند پرهیز کنید.

اثرات و نتایج

تزریق چربی توسط بهترین دکتر تزریق چربی در اصفهان اثرات طولانی مدت و نتایج فوق‌العاده بر زیبایی و جوانی دارد. برای اینکه بتوانید به نتایج مطلوب برسید باید به پزشک ماهر و مجرب مراجعه کنید . اقای دکتر مسیح شمعی یکی از بهترین متخصصان در این زمینه میباشند.

دوره نقاهت

تزریق چربی به عنوان عمل نیمه تهاجمی محسوب میشود. که نیاز به بستری ندارد .یکی از مهمترین دوران پس از عمل های زیبایی دوران نقاهت و چگونه گذراندن این دوره می باشد. مراقبت پس از عمل بسیار مهم است . زیرا دوام و ماندگاری تزریق به مراقبت بعد از عمل نیز بستگی دارد .حتما قبل از انجام هر عمل زیبایی درباره مدت زمان استراحت و چگونگی گذراندن این دوران از پزشک خود سوال کنید .

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید