دلایل افتادگی ابرو و درمان آن

بهترین تزریق چربی اصفهان | دلایل افتادگی ابرو و درمان آن

چرا ابروها دچار افتادگی می شوند؟

وقتی که سن بالا می رود، تغییراتی در صورت به وجود می آید، مثلا خط اخم عمیق تر می شود، پیشانی چروک می شود و  افتادگی ابرو اتفاق می افتد . البته به غیر از سن، عوامل دیگری مانند استرس و قرار گرفتن در معرض نور خورشید هم می تواند خاصیت انعطاف پذیری پوست را کمتر کند و در نتیجه شاهد افتادگی پوست، افتادگی ابرو و چروک شدن پوست صورت باشیم.
گاهی اوقات این اتفاقها خیلی زود و حتی در ابتدای سی سالگی در چهره فرد مشاهده می شوند و همین اتفاق باعث می شود که صورت فرد، خسته یا عصبانی یا حتی ناراحت به نظر برسد.

از آنجایی که ابروها، قسمت بسیار مهمی از صورت انسان هستند و زیبایی آنها باعث زیباتر شدن چهره افراد می شود، عمل لیفت ابرو باعث می شود که موقعیت ابروها اصلاح شود و افتادگی ابروها به صورت کامل برطرف شود. همین موضوع باعث می شود که تناسب صورت افراد بیشتر شود و زیبایی و شادابی بیشتری داشته باشند.

تغییرات صورت بعد از عمل لیفت ابرو چگونه است؟

برای رفع مشکل افتادگی ابروها، عمل لیفت ابرو انجام می شود که باعث لیفت قسمت پیشانی و از بین رفتن چین و چروکهای روی پیشانی فرد خواهد شد. علاوه بر صاف شدن پیشانی افراد و از بین رفتن خطوط اخم، عمل بالا کشیدن ابرو باعث می شود که چشمها بازتر و سرزنده تر به نظر برسند. همین موضوع باعث می شود که صورت فرد جوانتر، زیباتر و شاداب تر شود.
در مقایسه بین خانمها و آقایان، مشخص شد که خانمها علاقه بیشتری به عمل لیفت ابرو دارند و با این کار، افتادگی پلک بالایی، چروک پیشانی و افتادگی ابروهای خود را از بین می برند.
در کلینیک زیبایی دکتر مسیح شمعی ، عمل لیفت ابرو با تکنیک های جدید و به صورت کاملا ایمن انجام می شود. تمام روش های زیبایی مانند بهترین تزریق چربی اصفهان , تزریق ژل و بوتاکس، لیفت با نخ ، لیفت ابرو و لیفت پیشانی در این کلینیک زیبایی انجام می شود . 

چه کسانی می توانند عمل لیفت ابرو را انجام دهند؟

اکثر افرادی که لیفت ابرو را انجام می دهند، بین 30 تا 60 سال سن دارند. اگر شما از نظر جسمی در وضعیت سلامتی قرار دارید، می توانید عمل بالا کشیدن ابروها را انجام دهید. اگر ابروهای شما نافرم و سنگین شده اند و زیاد از حد صاف یا پهن هستند، می توانید لیفت ابرو را انجام دهید. البته یادتان باشد که انجام لیفت ابرو برای افرادی که مشکل ضعف عضلات پلک، خشکی چشم، اشک زیاد یا دوبینی دارند توصیه نمی شود؛ به همین دلیل بهتر است قبل از تصمیم گرفتن برای عمل بالا کشیدن ابرو، با پزشک متخصص مشورت کنید.

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید