کاشت میکرودرمال اصفهان

کاشت میکرودرمال

پیرسینگ میکرودرمال چیست؟

کاشت میکرودرمال:

پیرسینگ یک عمل زیبایی بوده که از گذشته های دور به شکل ساده تری انجام می شده است. سوراخ کردن قسمتی از بدن مانند گوش، ناف یا بینی و قرار دادن نگین یا فلزهای دیگر در آن را پیرسینگ می گویند. سوراخ کردن گوش و ناف در ایران باستان و همچنین در کشورهای دیگر هم برایمردان و هم زنان عمومیت داشته و بسته به نوع نگینی که در محل پیرسینگ قرار می دانند، شان و مقام افراد متفاوت به نظر می رسید. مردان مثلا بیشتر اقدام به سوراخ کردن یک گوش یا ناف خود می کردند اما زنان پیرسینگ را برای گوش ها، بینی و قسمتهای از بدن و حتی اندام های جنسی هم انجام می دادند و این کار در آنها از جذابیت خاصی برخوردار بود. قرار دادن یک فلز طلا یا نقره در محل پیرسینگ بیانگر شان و رتبه خانوادگی و همچنین توانایی های آن فرد هم محسوب می شد.

میکرودرمال چیست؟

کاشت میکرودرمال:

پیرسینگمیکرودرمال نوع خاصی از پیرسینگ است. اما در پیرسینگ میکرودرمال پیرسینگ در قسمتهای صاف بدن انجام می شود و فلزاتی نظیر طلا و نقره در آن گذاشته خواهد شد. در واقع در پیرسینگ میکرودرمال یک طرف پیرسینگ زیر پوست کار شده و در قسمت رو دیده نمی شود، این مدل پیرسینگ کمک می کند، بتوانید جواهرات و فلزات مورد علاقه تان را در هر قسمت از بدن که خواستید، کار کنید مثلا می توانید روی ناخن، گردن، قفسه سینه و گونه هم پیرسینگ میکرودرمال انجام دهید.

روش های معمول در پیرسینگ میکرودرمال

کاشت میکرودرمال:

پیرسینگ میکرودرمال به دو روش پانچ و سوراخ کردن با سوزن جراحی انجام می شود. در روش سوزن جراحی به جای اینکه سوزن پوست را در دو طرف سوراخ کند، یک طرف پوست را سوراخ کرده و طرف دیگر به شکل حرف L زیر پوست سوراخ می شود. در واقع فرق پیرسینگ میکرودرمال با پیرسینگ معمولی این است که در نوع میکرودرمال، یک طرف سوراخ روی پوست و طرف دیگر به شکل L زیر پوست است و در نوع معمولی هر دو طرف سوراخ روی پوست ایجاد می شود. محل سوراخ باید ضدعفونی شده و بعد فلز در آن کار گذاشته شود. این روش نسبت به روش پانج درد بیشتری دارد و سوزن های مورد استفاده هم بسته به ضخامت فلز ممکن است، ظریف یا ضخیم تر باشند.

پیرسینگ میکرودرمال به روش پانچ

در پیرسینگ میکرودرمال به روش پانچ از دستگاه خاصی برای سوراخ کردن پوست استفاده می شود. این دستگاه دقت بالایی داشته و عمق سوراخ را بسته به تنظیمات ایجاد شده در نظر می گیرد و بعد پوست و لایه های اضافی را هم بعد پیرسینگ میکرودرمال خارج می کند. در روش پانچ سوراخ ایجاد شده دقیقا همان اندازه است،که می خواهید. چون اگر سوراخ خیلی بزرگ باشد، فلز بعد از مدتی می افتد و اگر خیلیهم کوچک گرفته شود، بعد از کار گذاشتن فلز پوست چین می خورد و ظاهر نامناسبیمی گیرد.

عمق سوراخ پیرسینگ میکرودرمال باید چقدر باشد؟

سوراخی که در پیرسینگ میکرودرمال ایجاد می شود، نباید خیلی زیاد باشد و فلزی هم که قصد کار گذاشتن آن را دارید، نباید خیلی بزرگ باشد چون سوراخ عمیق باعث تجمع باکتری ها و میکروبها در محل فلز شده و ممکن است ایجاد عفونت کند. پیریسینگ میکرودرمال باید به شکلی انجام شود که نظافت و ضدعفونی محل پیریسینگ به خوبی و به راحتی انجام شود.

پیرسینگ میکرودرمال باید توسط چه کسانی انجام شود؟

پیرسینگ میکرودرمال باید توسط افراد متبحر و با تجربه انجام شده و همه مسایل بهداشتی در آن رعایت شود. سوزن ها و وسایلی که بکار می رود، باید یکبار مصرف بوده و قبل از انجام این کار حتما همه چیز را به لحاظ بهداشتی چک کنید چون در صورت عدم رعایت بهداشت در این کار احتمال انتقال بیماری های مسری توسط سوزن آلوده و وسایل دیگر وجود دارد.

دکتر مسیح شمعی

پوست، مو، زیبایی اصفهان

تزریق چربی اصفهان

برای اطلاع از آدرس و روز های کاری مطب به بخش تماس با ما سایت مراجعه نمایید.

 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید