مزوتراپی از بین بردن غبغب

مزوتراپی از بین بردن غبغب

مزوتراپی

مزوتراپی از بین بردن غبغب: روشی ساده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای رفع غبغب است که در مطب متخصص پوست قابل انجام است. در این روش، چربی‌های زیر چانه برداشته خواهند شد و تمام صورت مجدداً جوان می‌شود. از آنجایی که عمل مزوتراپی به تدریج انجام می‌شود، این روش برداشت چربی از روش‌های دیگر انجام این کار بسیار کندتر خواهد بود. این درمان ایمن می‌تواند راهکار مؤثری برای رفع غبغب و در عین حال رسیدن به چهره‌ای متناسب باشد.

شیوه‌ی انجام عمل مزوتراپی

از تزریقات شیمیایی در عمل مزوتراپی استفاده می‌شود. ماده‌ی مورد استفاده در این عمل، ترکیبی از ویتامین‌های مختلف، آنزیم‌ها و جزء دیگری است که فسفاتیدیل کولین نامیده می‌شود. ماده‌ی آخر، بخش اصلی تشکیل دهنده‌ی روغن سویا می‌باشد. این ماده، داروی ایمنی است که توسط بسیاری از پزشکان برای درمان کلسترول بالا مورد استفاده قرار می‌گیرد.

از سوزنی بسیار باریک برای انجام این عمل استفاده می‌شود. ابتدا محل تزریق به کمک عمل بی‌حسی موضعی، کرخت می‌شود. ممکن است در اولین تماس سوزن با پوست، اندک سوزشی احساس شود که به سرعت برطرف خواهد شد. پس از انجام عمل تزریق، مولکلول‌هایی که عامل قرار گرفتن مولکلول‌های چربی در کنار هم هستند، از بین خواهند رفت و چربی از حالت جامد خود به مایع تبدیل می‌شود. این عمل تقریباً یک ساعت طول خواهد کشید. در طول چند هفته تا چند ماه بعد، چربی‌های بدن از راه کبد و روده‌ها، تصفیه و از بدن خارج خواهند شد. نتایج بهبودی در این ناحیه در طی ۴ هفته قابل مشاهده خواهند بود. اغلب برای کسب نتایج بهتر، انجام سلسله درمان‌هایی ممکن است نیاز باشد.

دکتر مسیح شمعی

پوست، مو، زیبایی اصفهان

تزریق چربی اصفهان

 از صفحه اینستاگرام دکتر مسیح شمعی دیدن فرمایید:

instagram.com/doctormasih

برای اطلاع از آدرس و روز های کاری مطب به بخش تماس با ما سایت مراجعه نمایید.

 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید