تزریق ژل زیر چشم

ژل های زیر چشم، درمان های تزریقی اسید هیالورونیک هستند و ظهور چربی ضخیم تر را زیر پوست تحریک می کنند. رایج ترین آنها رستیلن و ژوویدرم هستند. این درمان حدود ۳۰ دقیقه زمان می برد و تا ۹ ماه ماندگاری دارد.

اغلب افراد به یک سی سی زیر چشم ها نیاز دارند، اما بسته به آناتومی و میزان گودی برخی ممکن است به دو سی سی ژل نیاز داشته باشند.

چرا ژل زیر چشم تزریق کنیم؟

ژل به عنوان راه جایگزینی برای حجم از دست رفته است تا مناطقی از صورت، از جمله زیر چشم، جوان تر به نظر برسد. همچنین به خلاص شدن از سیاهی زیر چشم نیز کمک می کند. این ژل ها به هر کسی با حلقه های تیره یا کاهش حجم چربی در ناحیه زیر چشم/خطوط اشک برای ایجاد ظاهری طبیعی تر کمک می کند.

ژل های چشم چقدر ماندگاری دارند؟

ژل هایی که زیر چشم تزریق می شوند معمولاً ۶ تا ۹ ماه باقی می مانند، اگرچه برخی ژل ها ماندگاری طولانی تری دارند. با تزریق های بعدی مدت زمان ماندگاری بیشتر می شود.

آیا ژل های زیر چشم ایمن هستند؟

ژل های زیر چشم تا زمانی که توسط پزشک باتجربه انجام شود ایمن هستند. تحقیق کنید که پزشکتان در تخصص و سطح تجربه در این زمینه واجد شرایط هستند. مهم است که که پزشک شما واجد شرایط و تجربه در تزریق زیر چشم باشد. به این معنی است که پزشک شما باید آناتومی و خطرات این روش را به خوبی بداند، و در مورد نحوه ارائه یک نتیجه طبیعی به خوبی آموزش دیده باشد.

دکتر مسیح شمعی

پوست، مو، زیبایی اصفهان

تزریق چربی اصفهان

 از صفحه اینستاگرام دکتر مسیح شمعی دیدن فرمایید:

instagram.com/doctormasih

برای اطلاع از آدرس و روز های کاری مطب به بخش تماس با ما سایت مراجعه نمایید.

 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید