برای تزریق چربی چه مراحلی باید طی شود ؟

بهترین تزریق چربی اصفهان | برای تزریق چربی چه مراحلی باید طی شود ؟

انتقال چربی چگونه انجام می‌گیرد ؟ 

برای نجام عمل تزریق چربی ، چربی از یک قسمت از بدن برداشته می‌شود، شستشو و تخلیص می‌شود و سپس به دقت مجدداً با سوزن‌های ویژه‌ای در قسمت‌هایی که نیازمند بزرگ‌سازی می‌باشند، تزریق می‌شود. ممکن است ضروری باشد تا عمل پیوند چربی را چندین بار تکرار کرد تا نتیجه مطلوب را بدست آورد. 

تزریق چربی ممکن است به عنوان یک فرایند چندمرحله‌ای توضیح داده شود.

1) برداشت

2) تخلیص و انتقال 

3) جابجایی


مطالعه کنید : تزریق چربی


برداشت چربی

 شما و جراحتان محلی برای برداشت چربی انتخاب خواهید کرد و آن را تزریق می‌کنید. سپس جراح شما برش کوچکی در آن قسمت برای برداشت چربی صورت می‌دهد و با استفاده از تکنیک استریل، یک مساوره متصل به سرنگ را قرارگذاری می‌کند تا به دقت چربی را استخراج کند. (لیپوساکشن)

تخلیص و انتقال چربی

 زمانی که چربی کافی از قسمت اهداکننده بدست می‌آید، جراح شما آن را پردازش می‌کند تا سلول‌های چربی را برای انتقال به سرنگ‌های کوچکی تهیه کند که برای تزریق چربی بکار می‌روند. تخلیص ممکن است نیازمند استفاده از سانتریفیوژ برای چرخاندن چربی یا نیازمند فرایند فیلتراسیون برای جدا کردن ناخالصی‌ها باشد.

انتقال چربی چگونه انجام می‌گیرد ؟ 
انتقال چربی چگونه انجام می‌گیرد ؟

 

جایگذاری چربی

 سپس قسمت تعیین‌شده برای دریافت پیوند، آماده می‌شود. جراح شما یک سوزن یا ماسوره را در نقطه برش محل بزرگ‌شده قرار می‌دهد. سوزن تزریق معمولاً چندین بار قرارگذاری شده و بیرون آورده می‌شود.

هر بار که سوزن یا ماسوره کشیده شود، خطی از تکه‌های بافت چربی به دقت در صفحه‌های بافت طبیعی قرارگذاری می‌شود. این فرایند تکرار می‌شود تا اینکه اصلاح مطلوب بدست آید و شبکه‌ای از چربی پیوندزده ایجاد کند.

برخی جراح‌ها، ماساژ دادن قسمت‌های پیوند زده را توصیه می‌کنند تا یک کانتور رضایت‌بخش ایجاد کنند. برخی دیگر ترجیح می‌دهند تا بر تکنیک جایگذاری برای ایجاد کانتور مناسب تکیه کنند. جراح همچنین ممکن است یک بانداژ روی قسمت پیوند زده قرار دهد.

هدف جراح پلاستیک زیبایی شما و کل کارکنان این است که به شما کمک کنند تا زیباترین و طبیعی‌ترین نتایج را بدست آورید و همچنین تجربه جراحی خود را به میزان هرچه بیشتر راحت‌تر و ساده‌تر کنید.


تزریق چربی کل صورت


تنظیمات سئو توسط شرکت مهندسی کلینیک 24

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید