تزریق چربی لب با چه هدفی صورت می پذیرد ؟

بهترین تزریق چربی اصفهان | تزریق چربی لب با چه هدفی صورت می پذیرد ؟

هدف کلی در تزریق چربی لب 

اولین نکته ای که می بایستی در تزریق چربی لب مد نظر قرار گیرد فرم ساختاری لب و آگاهی از آناتومی لب و ساختمان های مرتبط به آن مثل فک و دندانها است. همانطور که یک معمار نباید انتظار داشته باشد که صرفاً با روی هم قرار دادن مواد و متریال ساختمان زیبایی بنا کند .

یک جراح زیبایی نیز بدون آگاهی کامل از ساختار لب و اینکه قرارگیری یک پر کننده در هر قسمت لب چه تاٌ ثیری روی فرم کلی لب می گذارد ، نمی تواند فرم متناسب و زیبایی از لب بوجود آورد.

جراح با در نظر گرفتن عوامل موٌثر در جذابیت لب می تواند با انجام تزریق چربی، زیبایی و تناسب طبیعی و ذاتی لب، متناسب با چهره فرد را ایجاد کرده ، لب جوان تر و جذاب تری را به فرد ببخشد.

1 –جوانسازی و پر کردن چربی از دست رفته لب

2- برجسته کردن لب ها و رسیدن به فرمی جذاب با حداقل حجم تزریقی ممکن است.

تزریق چربی لب  در لایه های سطحی تر لب بیشتر به فرم دهی لب و تزریق در لایه های عمقی تر به جوان سازی لب کمک می کند. تزریق چربی در عضله مدور لب روش موثری نیست چرا که با تورم در این عضله عمقی لب ، لبها بدون هیچ برگشتگی و جذابیتی در قرمزی لب،صرفا موجب کلفت تر شدن و پهن تر شدن لبها می شود و از آنجا که هدف اصلی، برگرداندن قسمت قرمز رنگ لبها و برجستگی این ناحیه است ، هر تزریق اشتباهی می تواند ما را از این هدف دور کند.


بهتر است بیشتر بدانید : تزریق چربی گونه، پیشانی و زیر چشم


تزریق چربی لب

عمل تزریق چربی در لب، هم در افرادی که به دلیل بالا رفتن سن و ظهور علایم پیری در صورت، دچار کم شدن حجم لبها و چروکیدگی ناحیه شده و هم جوانانی که داوطلب پر بودن بیشتر لبها و جذابیت آن هستند توصیه می شود.

با بالا رفتن سن ، پر بودن نواحی عمقی لب کم شده ، به تدریج عضله مدور لب به سمت بافتهای سطحی تری که قرمزی لب را ایجاد می کند نزدیک تر شده ، در نتیجه لب پایین به سمت داخل متمایل شده و لب بالا هم برجستگی اش را از دست داده دچار چین های عمودی روی لب و باریک شدگی می شود..

با برگشتن لب پایین به سمت داخل ، برجستگی جذاب وسط لب کم شده ، بعلاوه با نزول لب ، دندانهای فک پایین در حال استراحت، نمایان می شوند . علیرغم کاهش حجم ناراحت کننده لب پایین، چروکهای ایجاد شده روی لب بالا و پشت لب به مراتب بدتر است .

همیشه بهترین کاندیدهای تزریق چربی لب ، افرادی هستند که در جوانی لبهای پری داشته اند. بازگرداندن حجم لب در این افراد ظاهر جوان تر و شاداب تری برایشان به ارمغان می آورد.

سخت ترین افراد کسانی هستند که قبلا هم لبهای پر و جذابی نداشتند که در این موارد گاهی قبل از تزریق چربی نیاز به عمل جراحی برای برگرداندن بیشتر لبها نیز هست.

برای ایجاد یک لب جذاب ، می بایستی تزریق چربی در بخش هایی انجام گیرد که به لب برگشتگی و پری بیشتری ببخشد. چنین تغییری نیازمند دقت خاص و شناخت آناتومیک لبها و بافت های مرتبط اطراف است.


چه زمانی باید به فکر تزریق چربی بیافتیم ؟


سئو سایت شرکت مهندسی کلینیک 24

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید