تزریق ژل و تزریق چربی چه تفاوت هایی با هم دارند ؟

تزریق بوتاکس خط اخم

تفاوت تزریق چربی با تزریق ژل

اگر در انتخاب خود تردید دارید و نمی دانید از کدام روش برای جوانسازی پوست خود استفاده کنید ما کمک تان می کنیم. در تزریق ژل به علت این که شما باید براساس میزان تزریق خود ژل تهیه کنید، هزینه ی بسیاری برای تان خواهد داشت.

در صورتی که در تزریق چربی، چربی از بدن شما به هر میزانی که نیاز باشد، برداشت می شود. علاوه بر این چون چربی از بدن خود شما خارج می شود امکان آلرژی و حساسیت وجود نخواهد داشت اما در روش تزریق ژل، حساسیت گزارش می شود.

به دلیل استفاده از چربی خود فرد، جوان سازی پوست ماندگاری بالاتری نسبت به ژل خواهد داشت. شما می توانید با یک بار برداشت چربی آن را در فریزر ذخیره کنید و در دفعات بیشتری استفاده نمایید.

ظاهری که تزریق ژل به صورت شما خواهد بخشید بسیار غیر طبیعی است اما در تزریق چربی ظاهری طبیعی در پوست ایجاد می شود که در زیبایی آن تاثیر بسیاری دارد. در نتیجه مزایای تزریق چربی بسیار بیشتر از دیگری است و شما می توانید با خیال راحت روش جوان سازی برای پوست خود را انتخاب کنید.

تزریق چربی روشی است که برای از بین بردن چین و چروک پوست و حجیم کردن لب ها، گونه ها و… استفاده می شود. در سال های گذشته این روش از جوانسازی پوست، طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است. در روش تزریق چربی، چربی از قسمت هایی از بدن برداشته و به قسمت هایی از صورت و دست بنا به درخواست بیمار تزریق می شود.


بیشتر بدانید : تزریق چربی کل صورت


کاربرد تزریق ژل در پوست

مهمترین کاربرد این درمان در پوست، پرکردن چین ها و چاله های عمیق در پوست است مثلاً خط خنده، خط غم یا خطوط عمیق در ناحیه اخم و گاهی چین های عمیق در اطراف چشم و همچنین تزریق ژل برای گونه گذاری خصوصاً خانم هایی که دچار لاغری صورت هستند و یا اینکه صورت نسبت به بدن لاغرتر است.

فیلرها همچنین برای ضخیم و حجیم کردن لب ها و بهتر کردن ظاهر زخم های فرو رفته نیز بکار می روند. از دیگر کاربردهای تزریق ژل که این روزها بسیار کاربرد دارد می توان به مواردی چون تزریق ژل به پیشانی، لب، زیر چشم، باسن، سینه، واژن، بینی، چانه، اطراف چشم، زانو، پشت پلک، پشت دست ها، زاویه سازی فک و … می باشد .


سئو سایت توسط شرکت مهندسی کلینیک 24

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید