بلفاروپلاستی پلک بالا در آقایان

بهترین تزریق چربی اصفهان | بلفاروپلاستی پلک بالا در آقایان

جراحی پلک بالا مردان | دکتر مسیح شمعی بهترین تزریق چربی اصفهان

بلفاروپلاستی پلک بالا در آقایان | هنگامی که پلک های بالایی شروع به افتادگی می کنند. مشکلات زیادی ممکن است ایجاد شوند؛ این مشکلات می توانند از ظاهر ناخوشایند تا انسداد واقعی بینایی متغیر باشند. اگر در مردان افتادگی پلک باعث شده است که غمگین یا خسته به نظر برسند. یا توانایی دیدن، مختل گردیده است، وقت آن است که برای جوانسازی و اصلاح عیوب پلک اقدام نمایند. جراحی پلک فوقانی با استفاده از بیهوشی موضعی انجام می شود. که نسبتاً ساده است و به طور معمول، حدود 45 دقیقه طول می کشد تا انجام شود.

جراح متخصص، یک برش کوچک در چین پلک ایجاد می کند و پوست زائد را برمی دارد. همچنین هر گونه چربی اضافی را نیز خارج می کند. جراح با تجربه به خوبی این مراحل را پیش می برد . و از برداشتن بیش از حد یا عمیق تر کردن چین پلک بالایی که باعث می شود . چشم بیش از حد بزرگ بنظر برسد، اجتناب می کند. پس از آنکه افتادگی پوست پلک بالایی شما رفع شد، محل برش به دقت با بخیه بسته می شود.

نتیجه عمل، یک ظاهر طبیعی را برای مردان به همراه دارد . که علاوه بر جوان تر و سرحال تر به نظر رسیدن، دید محیطی فرد نیز بهبود می یابد. اصولا پس از جراحی پلک، درد بسیار کمی وجود دارد و در عرض یک ساعت پس از عمل مرخص خواهید شد. تورم و قرمزی پوست در این ناحیه نیز، معمولاً در عرض چند روز از بین می رود . و متقاضیان پس از 10 تا 14 روز می توانند به فعالیت های عادی خود باز می گردند.

بهترین تزریق چربی اصفهان | بلفاروپلاستی پلک بالا در آقایان

جراحی پلک پایین مردان

پلک پایین مردان نیز همچون پلک فوقانی حساس بوده و در اثر عوامل مختلفی شروع به تضعیف می کند و شل می شود. همچنین چربی می تواند در زیر پلک ها تجمع پیدا کند و در نتیجه ظاهری خسته و سالخورده در مردان ایجاد نماید.

جوانسازی پلک پایین می تواند این پوست پف کرده را بازسازی کرده و از چربی شل شده رها کند تا ظاهری شاداب تر به ظاهر آقایان بازگرداند. جراح متخصص در طی عمل بلفاروپلاستی پلک پایین، کیسه های پف کرده و متورم زیر چشم را از بین می برد که این امر با بکارگیری از تکنیک مناسب وی، از طریق برش‌های کوچک درست زیر مژه‌ها امکان پذیر است که چربی ‌های اضافی یا از بین می‌ روند و یا در جای مناسب خود قرار داده می شوند و در انتها، پوست اضافی، برای صاف و سفت شدن پلک آن ناحیه برداشته می شود.

این عمل بدون عارضه خاصی است و صرفا ممکن است ‌ریزش اشک، تاری دید و حساسیت به نور داشته باشید که در عرض چند روز پس از جراحی، رفع خواهد شد. همچنین هر گونه ناراحتی پس از عمل را می توان با دارو یا با استفاده از کمپرس یخ کنترل کرد و فعالیت های عادی را در عرض یک هفته بعد، از سر گرفت.

همراه ما باشید با مطالب پیشنهادی دکتر مسیح شمعی بهترین تزریق چربی اصفهان :

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید