نکاتی پیرامون تزریق چربی در لب ها

بهترین تزریق چربی اصفهان | نکاتی پیرامون تزریق چربی در لب ها

نکات مهم در تزریق چربی لب ها

لب ها جزء بسیار مهمی در زیبایی و تناسب صورت محسوب می شوند و به همین دلیل انجام هر عملی در این عضو نیاز به دقت و زیبایی شناسی خاص جراح دارد. تزریق چربی لب ها می تواند برجستگی طولانی مدت در لبها ایجاد کند.

1- به علت پرخون بودن و نرمی خاص بافت لب، میزان تورم بعد از تزریق نسبت به سایر مناطق صورت بیشتر است و تا 3 هفته تداوم می یابد 

2-به دلیل تحرک بیشتر لبها نسبت به سایر قسمتهای صورت ، میزان ماندگاری چربی در این بافت کمتر است و به طور متوسط 4/1 حجم تزریق شده فرصت پیوند می یابد.

به همین دلیل امکان نیاز به تزریق مجدد بیشتر است. با وجود این مورد، فرم طبیعی و جذاب لب که بعد از تزریق چربی بوجود می آید آنچنان کم نظیر است که داوطلبان این تزریق روز به روز بیشتر می شوند.


تزریق چربی لب با چه هدفی صورت می پذیرد ؟


تزریق چربی لب با چه هدفی صورت می پذیرد ؟

تزریق چربی در نواحی اطراف لبها مثل گوشه لب، خط خنده ، ناحیه گونه روی حفره دهان و محدوده زیر لب به سمت چانه نیز در تکمیل زیبایی لبها به منظور جوانسازی ، ضروری است.
در نواحی چانه ای به دلیل گود افتادگی گوشه لبها به سمت چانه، همزمان با افتادگی میان چانه که به صورت، حالت افتادگی و شلی شدیدی می دهد ، نیاز به تزریق چربی از سنین 40 به بعد کاملا محسوس است.

در مناطق اطراف لب نیز به علت تحرک نسبتا زیاد نسبت به بقیه صورت ، میزان امکان پیوند بافت چربی کمتر بوده و نیاز به روتوش 2-3 ماه بعد افزایش مِی یابد. نکته مهم در تزریق چربی ناحیه فکی آشنایی کامل جراح به آناتومی منطقه و توجه به وجود شاخه عصب صورت که مسئول عصب دهی کنار چانه و پایین لب است، می باشد.

در عین حال باید به سایر ساختارهای حیاتی دیگر نظیر شریان و ورید صورت، غده بنا گوشی و غدد دیگر بزاقی در ناحیه، دقت کافی مبذول داشت تا سلامت فدای زیبایی نشود.


سئو شرکت مهندسی کلینیک 24

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید