بازسازی چربی های از دست رفته صورت با تزریق چربی

بهترین تزریق چربی اصفهان | بازسازی چربی های از دست رفته با تزریق چربی

چربی های از دست رفته صورت 

با بالا رفتن سن و سال قسمت هایی از بافت پوست از بین می رود و چربی های از دست رفته صورت باعث می شود پوست حالت افتادگی پیدا کند. روش های مختلفی برای جوانسازی و برجسته سازی اعضای بدن و صورت وجود دارد که تزریق چربی یکی از این روش ها است که هیچگونه عارضه ای ندارد و یکی از ماندگارترین روش ها خواهد بود.

تزریق چربی علاوه بر جوانسازی به برجسته کردن و فرم دادن به لب، گونه، چانه، سینه و باسن استفاده می شود. برای اینکار ابتدا چربی های اضافه از قسمتی از بدن بوسیله ساکشن کشیده می شود و این چربی ها آماده سازی می شوند و با سوزن های ریزی به مناطقی که نیاز به تزریق چربی دارند، تزریق می شود.

این روش به دلیل اینکه از چربی های خود بدن شخص استفاده می کند بسیار کم خطر است و نتایج بهتری نسبت به سایر روش ها دارد.


بیشتر بخوانید : تزریق چربی


محل برداشت چربی برای تزریق چربی کجاست ؟ 

محلی که چربی از آنجا برداشته می شود بسیار اهمیت دارد. معمولا از قسمت های بیرونی ران، شکم و پهلو جهت برداشتن چربی استفاده می شود. ارجحیت برداشت چربی با قسمت هایی است که چربی آنجا در برابر رژیم بسیار مقاوم است.

هنگام استخراج چربی باید به مواردی دقت نمود. اول اینکه هنگام برداشت کمترین فشار به آن قسمت وارد شود و اینکه باید با سرنگ مخصوص این کار را انجام داد.

نکته دیگر این است که در چربی استخراج شده نباید خون وجود داشته باشد زیرا باعث تخریب سلول های چربی می شود، پس جداسازی این دو از هم بسیار اهمیت دارد. محل هایی که دارای تحرک کمتری است و خون رسانی به آن بیشتر است، ماندگاری بالاتری در تزریق چربی دارند.

مناطقی مانند زیر چشم ها، پشت دست، پیشانی، گونه، خط اخم و لب بالاترین ماندگاری را دارند.


تزریق چربی گونه، پیشانی و زیر چشم اصفهان


سئو سایت توسط شرکت مهندسی کلینیک 24

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید