نکاتی مهم پیرامون لیزر پلاسما جت

بهترین تزریق چربی اصفهان |نکاتی مهم پیرامون لیزر پلاسما جت

چقدر طول می کشد تا شاهد نتایج پلاسماجت باشیم؟

بعد از جلسه درمان لیزر پلاسما جت ، می توانید از کرم زینک پلاسماجت یکی از به روزترین روش های جوانسازی پوست به حساب می آید که برای رفع افتادگی های پوستی، لیفت پلک و کوچک کردن بینی بدون نیاز به عمل های خدمات انجام می شود. یا کمپرس سرد استفاده کنید تا از ورم ناحیه تحت درمان بکاهید.
تأثیر پلاسماجت، بلافاصله بعد از کار دیده نمی شود و تازه بعد از یک هفته، میتوان نتایج اولیه پلاسماجت را دید و در آخر سه ماه زمان نیاز است تا نتایج نهایی این روش را مشاهده کنید.

از پلاسماجت برای درمان کدام نواحی می توان استفاده کرد؟

از مهم ترین کاربردهای لیزر پلاسما جت موارد زیر هستند :

  1. کاهش افتادگی پوست پشت پلک
  2. دستگاه پلاسماجت با استفاده از پلاسمای سرد باعث انقباض موضعی نقاطی از پوست می شود ، که با این روش چروک های اطراف پلک کمتر می شود و افتادگی پلک فوقانی تا حدود خیلی زیادی از بین می رود.
  3. کاهش و فرم دهی سایز بینی
  4. از کاربردهای دیگه این دستگاه کاهش نسبی سایز بینی و کوچک کردن و فرم دهی بینی هست که خیلی ها شاید نیازی به خدمات هم نداشته باشد و با این روش بتوانند بینی خود را شکیل کنند و فرم بدهند.
  5. رفع چین و چروک سطحی

بهترین تزریق چربی اصفهان |مراقبت پس از درمان با لیزر پلاسما جتآثار جانبی احتمالی دستگاه لیزر پلاسما جت چیست؟

بر اساس مطالعات انجام شده دستگاه پلاسماجت از امنیت بالایی برخوردار است که آثار جانبی عمده ای ندارد. بر خلاف سایر روش های جوانسازی مثل لیزر و هایفو وRF فرکشنال، دستگاه پلاسماجت بر غشای خارجی پوست گرما تولید نمیکند بنابراین احتمال سوختگی و سوزش وجود ندارد.

استفاده از انرژی هلیوم در این دستگاه ، باعث صرفه جویی در وقت میشود زیرا این نوع انرژی با سرعت بالاتری نسبت به سایر دستگاه های جوانسازی، به سطح پوست منتقل میشود.

آیا نیاز است که جلسات درمان پلاسماجت را تکرار کرد؟

تعیین تعداد جلسات پلاسماجت به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله آن میتوان به جنس پوست و میزان افتادگی های آن اشاره کرد. با این وجود، در صورت صلاح دید پزشک ، بین یک الی سه جلسه به بیمار پیشنهاد میشود تا به نتایج دلخواه برسد.

نکاتی که برای انجام پلاسما جت به دردتان می خورد !

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید