مراقبت های لازم قبل از انجام پلاسما جت

بهترین تزریق چربی اصفهان | مراقبت های لازم قبل از انجام پلاسما جت

تکنولوژی جت پلاسما

تکنولوژی جریان الکتریکی مستقیمی که منحصرا توسط پلاسما جت ثبت شده است برای مشتریان این امکان را ایجاد می‌کند که همزمان هم پوستشان اسکن (کاری که منحصرا در پلاسما جت انجام می‌شود) و هم نقطه گذاری شود و به این ترتیب نتایج درمانی بهتر در زمان کمتری برای آن‌ها ایجاد می شود ضمن این که کاربرد این روش در زیر چشم نیز بی خطراست.

در پلاسما تراپی نقاطی که ایجاد می‌شوند در اندازه ثابت ۰٫۱ میلی متر و با عمق کنترل شده هستند در حالی که در سایر روش‌های موجود اندازه نقاط ایجاد شده بین ۰٫۴mm تا ۰٫۶ mm و با عمق‌های متفاوت هستند. این باعث می‌شود نتایج نهایی درمانی بهتر در زمان کمتری برای مشتری ایجاد شده و احتمال عفونت و ایجاد لک پوستی یا هایپرپیگمنتیشن را نیز به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد.

قبل از درمان جت پلاسما باید به چه نکاتی توجه کرد ؟

  1. از ۲ تا ۴ هفته قبل از درمان  پلاسما جت از هرگونه برنزه کردن پوست خود خودداری کنید. در حالت ایده آل ، باید از ۲ تا ۴ هفته قبل از درمان ، سعی کنید دائما از کرم ضد افتاب SPF50 استفاده کنید تا پوست خود را برای درمان آماده کنید ، به خصوص اگر پوست تیره‌ای داشته باشید.
  2. از انجام هر روش درمانی دیگر مانند لیزر درمانی ، لایه برداری شیمیایی ، تزریق بوتاکس و ژل در منطقه‌ای که قصد درمان با پلاسما جت را دارید خودداری کنید ، زیرا این امر ممکن است باعث شود تکنسین نتواند درمان شما را در زمان مقرر انجام دهد.
  3. از ۱۴ روز قبل تا ۲۱ روز بعد از پلاسما تراپی هیچ نوع کرم یا لوسیون اسیدی (رتین A ، اسید سالیسیلیک ، گلیکولیک اسید) روی پوست خود استفاده نکنید.
  4. از ۲۱ روز قبل تا ۲۱ روز بعد از جت پلاسما از تزریق بوتاکس یا ژل خودداری کنید.
  5. از ۲۱ روز قبل تا ۲۱ روز بعد به هیچ وجه میکرونیدلینگ انجام ندهید.
  6. از ۹۰ روز قبل تا ۹۰ روز بعد از پلاسما تراپی هیچ گونه لیزر درمانی یا لایه برداری (بسته به شدت لایه برداری پوست) انجام ندهید.
  7. بین درمان پلاسما جت و انجام جراحی‌هایی مانند لیفت صورت ( چه قبل و چه بعد از آن ) حداقل باید ۹ ماه صبر کنید.

از پلاسماجت بیشتر بدانید !

تماس با دکتر مسیح شمعی بهترین تزریق چربی اصفهان 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید