جراحی پلک آقایان

بهترین تزریق چربی اصفهان | جراحی پلک آقایان

جراحی پلک در مردان | دکتر مسیح شمعی

جراحی پلک آقایان | همزمان با بالا رفتن سن مردان، علائمی در اطراف پلک ها مشاهده می شود که سبب می شود شکل طبیعی پلک ها تغییر کند و ظاهر چهره خسته بنظر برسد. در پلک فوقانی، پوست پلک افتاده می شود و چهره فرد، فرسوده یا کم انرژی نمایان می گردد.

پلک تحتانی نیز عضله ای به نام اربیکولاریس، شل می شود و کیسه‌هایی در زیر چشم ایجاد می‌شود که گودال‌های عمیقی در محل اتصال گونه و پلک ایجاد می‌ کنند و سبب بروز حلقه ‌های تیره زیر چشم می شوند. این موارد، بلفاروپلاستی با اصلاح مشکلات، به فرد کمک می نماید.

امروزه تعداد زیادی از مردان تحت عمل جراحی پلک قرار می گیرند تا از این طریق، زمان را به عقب برگردانند و از درمان عارضه فوق و حفظ ظاهر خود، آسوده خاطر شوند. بدون شک، یکی از محبوب ترین تکنیک هایی که متخصصان برای دستیابی به پلک ها و چشم هایی سالم توصیه می کنند، بلفاروپلاستی یا جراحی لیفت پلک است.

همراه ما باشید با مطالب پیشنهادی دکتر مسیح شمعی بهترین تزریق چربی اصفهان :

بهترین تزریق چربی اصفهان | جراحی بلفاروپلاستی و جراحی پلک بالا در آقایانمیانگین سنی جراحی پلک آقایان چقدر است؟

به طور کلی بهترین کاندیدها برای جراحی پلک مردان، افرادی هستند که در سنین میانی 40 سال به بالا می باشند. این مسئله به این علت است که در این سن، پوست دور چشم ها به طور طبیعی دچار افتادگی می شود و تجمع چربی افزایش می یابد.

لازم به ذکر است که این تجمع چربی به افزایش وزن، ارتباطی ندارد و یک نتیجه طبیعی از روند پیری است. همچنین گاهی اوقات برخی از مردان بنا به دلایل ژنتیکی، ابتلا به برخی بیماری ها و یا حادثه، زودتر دچار آسیب پلک می شوند و ممکن است در سنین پایین‌تر 20 تا 30 سالگی نیاز به جراحی داشته باشند که این امر، طبیعی بوده زیرا پلک‌ های آن‌ ها دچار افتادگی شده است و دیدشان را مسدود می کند و بایستی هرچه سریع تر نسبت به جراحی اقدام نمایند.

بسیاری از مردم بر این باور هستند که چشم ها جذاب ترین بخش صورت است و هنگامی که عوامل مختلف، چشم های افراد را دستخوش تغییراتی قرار می دهد، جراحی پلک می تواند به عنوان مهم ترین راهکار برای بازگرداندن شرایط سلامتی و زیبایی چشم ها بکار رود. نتیجه جراحی پلک مردان، بسیار چشمگیر است و افراد از ظاهر جدید خود شگفت زده می شوند.

همچنین با توجه به اینکه این جراحی، عملاً هیچ جای زخمی باقی نمی‌گذارد، انتخاب بسیار مناسبی می باشد.

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید