چگونگی تزریق چربی و جوانسازی زیر چشم

بهترین تزریق چربی اصفهان | چگونگی تزریق چربی زیر چشم

جوانسازی زیر چشم با تزریق چربی چگونه انجام می‌شود؟

اگر به دلایل مختلف اعم از افزایش سن، وراثت، آسیب‌های ناشی از آفتاب و سبک زندگی نادرست، دچار چین و چروک و گودی زیر چشم شده‌اید، نگران نباشید؛ امروزه روش های فراوانی برای رفع این آسیب ها وجود دارد که تزریق ژل و چربی جزو متدهای افزایش حجم و بسیار ایمن، همچنین مقرون به صرفه برای جوانسازی زیر چشم محسوب می‌شوند.

تزریق چربی زیر چشم، با ایجاد حجم، چین و چروکها را پر کرده؛ گودی زیر چشم نیز به همین روش پر می‌گردد. در این روش ابتدا چربی مورد نیاز از بافت‌های چربی که در برابر آب شدن توسط ورزش یا رژیم‌های غذایی مقاومت نشان می‌دهند، برداشته می‌شود.

بهترین مناطق برای تخلیه چربی، شکم، پهلوها و پشت است. همچنین می‌توان این چربی را از ران و بازو نیز استخراج نمود. مرحله تهیه چربی و خارج نمودن آن، باید بسیار دقیق و به درستی صورت گیرد تا سلول‌های چربی دچار آسیب نشوند. برای گرفتن چربی از منطقه مشخص شده، از سوزنهای مخصوصی به نام کانولا استفاده می‌شود. کانولا بسیار نازک است و آثار آن بر روی پوست بیش از یکی دو روز باقی نخواهد ماند.

بهترین تزریق چربی اصفهان |تزریق چربی زیر چشم

این چربی را علاوه بر زیر چشم، به دیگر نقاط صورت و بدن، مانند گونه‌ها، روی دست، چانه و … نیز می‌توان تزریق کرد. پس از مرحله برداشت چربی، عملیات آماده سازی روی چربی برداشته شده انجام می‌پذیرد و در پایان انتقال چربی به زیر چشم صورت می‌گیرد.

تزریق چربی برای اینکه ایده آل ترین نتایج را در برداشته باشد، نیازمند رعایت نکاتی توسط پزشک و بیمار است که این امر در ماندگاری تزریق چربی و کاهش عوارض آن بسیار مؤثر است. از عوارض شایع تزریق چربی زیر چشم، کبودی و تورم است که طی یک هفته الی ده روز از بین خواهد رفت.

 

بیشتر مطالعه کنید : 

ارتباط با دکتر مسیح شمعی 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید