شرایط مختلف پوستی برای لیزر موهای زائد

بهترین شرایط پوستی برای لیزر موهای زائد کدام است ؟

لیزر موهای زائد بر روی پوست های مختلف، نتایج گوناگونی دارد و ممکن است در برخی از انواع پوست ها بهتر و زودتر نتیجه بدهد. معمولا افرادی که پوست های روشن با موهای تیره دارند، بهترین شرایط پوستی برای لیزر موی زائد با قیمت مناسب را دارند.

موی بلوند، خاکستری، سفید و بور نمی توانند نور لیزر را به خوبی دریافت کنند، بنابراین شرایط پوستی برای لیزر موی زاید را ندارند. همچنین افرادی با پوست های تیره، کنتراست مورد نیاز جهت جذب پرتوهای لیزر با فولیکول مو را ندارند و نتیجه خوبی نیز نمی توانند بگیرند. همچنین افرادی که موی ضخیم تری دارند، بهترین نتیجه را از لیزر موی زائد می توانند بگیرند.

بهترین نوع پوست برای لیزر موی زاید

همانگونه که گفته شد افراد با پوست روشن و موهای تیره بهترین شرایط پوستی برای لیزر موهای زاید را دارند. این افراد پوست های بسیار روشنی دارند که در مقابل آفتاب دچار آفتاب سوختگی می شود و به ندرت برنزه می شوند. اما علاوه بر این افراد، برخی دیگر از افراد نیز دارای شرایط پوستی برای لیزر موهای زاید هستند.

افرادی که دارای پوستی نسبتا روشن هستند و گاهی دچار آفتاب سوختگی می شوند و به آفتاب حساس هستند، نیز در گروه افرادی قرار دارند که لیزر برای آنها نیز نتیجه خوبی دارد. همچنین افرادی که پوست آنها کمی روشن است و خیلی کم دچار آفتاب سوختگی می شوند، نیز در زمره افرادی هستند که از لیزر نتیجه خوبی را دریافت می کنند.

بهترین تزریق چربی اصفهان |بهترین نوع پوست برای لیزر موهای زائدنکاتی قبل از لیزر موهای زاید

علاوه بر رنگ پوست که یکی از شرایط پوستی برای لیزر موهای زائد است، باید موارد دیگری را نیز برای گرفتن نتیجه مناسب قبل از انجام لیزر انجام دهید و شرایط لازم جهت انجام لیزر را فراهم آورید. باید دقت کنید که هفته قبل از لیزر موهای زائد، موهای آن قسمت را وکس یا اپیلاسیون نکنید زیرا با این کار فولیکول های مو از بین می رود و همین امر باعث می شود که اگر لیزر انجام دهید، نتیجه مناسبی نگیرید، زیرا یکی از مهمترین شرایط پوستی برای لیزر موهای زائد را انجام نداده اید.
نکته دیگر این است که اگر پوست شما در اثر آفتاب یا عامل دیگری دچار سوختگی شده است، شما نباید لیزر موهای زائد را برای آن قسمت انجام دهید، زیرا شرایط پوستی برای لیزر موهای زائد را ندارد و با لیزر سوختگی تشدید می شود. قبل از لیزر آفتاب نگیرید و پوست خود را برنزه نکنید زیرا در این صورت رنگ پوست شما تغییر یافته است و چون لیزر رنگدانه های تیره را مورد هدف قرار می دهد، در این صورت لیزر نمی تواند بین پوست و موی شما تفاوتی قائل شود. همچنین بهتر است قسمتی که می خواهید لیزر کنید، دارای زخم نباشد زیرا با اشعه لیزر ممکن است زخم بدتر شود و نتیجه ای عکس از لیزر بگیرید.

لیزر موهای زائد اصفهان

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید