چگونگی روند عمل انتقال چربی و تزریق مجدد

بهترین تزریق چربی اصفهان | چگونگی روند عمل انتقال چربی و تزریق مجدد

عمل انتقال چربی و تزریق مجدد

عمل انتقال چربی یک فرایند سه‌ مرحله‌ای ساده از استخراج چربی از یک قسمت از بدن و تخلیص آن و سپس تزریق سلول‌های چربی در محل هدف است. نتایج انتقال چربی معمولاً فوراً از عمل مشهود می‌باشند و می‌توانند چندین ماه، سال یا حتی به صورت دائمی ماندگار باشند.

آماده‌ سازی برای عمل انتقال چربی

عمل انتقال چربی که تنها انجام گیرد معمولاً با بیهوشی موضعی صورت می‌گیرد و نه بیهوشی عمومی. برخی پزشکان همچنین ممکن است مسکن دهانی برای بیمارانی ارائه کنند که هشیارتر می‌باشند اما این امر معمولاً مورد نیاز نیست.

نوع و میزان بیهوشی تا حدی به میزان لیپوساکشن و انتقال چربی مورد نیاز شما بستگی دارد که به وسیله‌ی پزشک شما تعیین می‌شود.

این عمل معمولاً به عنوان یک عمل سرپایی در مطب جراح شما انجام می‌گیرد. شما بایستی از استفاده از رقیق‌کننده‌های خون مانند ایبوپروفن،آسپرین و ناپروکسن به مدت دو هفته قبل از این عمل اجتناب کنید.

از آنجایی که هیچگونه ریسک واکنش آلرژی‌زا به سلول‌های چربی شما وجود ندارد از این رو هیچ نیازی برای آزمایش آلرژی قبل از عمل وجود ندارد.


بیشتر بخوانید : تزریق ژل و تزریق چربی چه تفاوت هایی با هم دارند ؟


استخراج چربی

انتقال چربی با لیپوساکشن جهت حذف میزانی از چربی مازاد از محل اهداکننده شروع می‌شود که ممکن است شکم، کفل، ران یا حتی فک زیرین باشد. به منظور جمع‌آوری سلول‌های چربی آسیب‌ ندیده‌ی هرچه بیشتر، تنها لیپوساکشن با مکش خیلی پایین بکار می‌رود.

این سلول‌های چربی از محل اهداکننده با سوزن کوچک یا ماسوره ویژه‌ ای استخراج می‌شوند که به منظور محدودسازی آسیب به سلول‌ها طراحی می‌شود.

تفکیک سلول‌های چربی

زمانی که میزان کافی چربی جمع‌آوری شد، با سرعت بالایی در سانتریفیوژ چرخانده می‌شود تا سلول‌های چربی را از مایع حذف کرد. سلول‌های چربی آسیب دیده جدا می‌وشند. تنها سلول‌های چربی کامل، آسیب‌ندیده و تمیز  بکار می‌روند.

تزریق مجدد چربی

عمل انتقال به وسیله‌ی تزریق سلول‌های چربی به محل‌های هدف بر روی صورت شما تکمیل می‌شود. در این زمان، پزشک شما محل برای هر تزریق چربی را شناسایی کرده است که هدف او اصلاح ناقصی‌ها یا ایجاد کانتور جدید می‌باشد.

با استفاده از یک سرنگ هیپودرمیک مجزا، پزشک اقدام به تزریق سلول‌های چربی در عمق مورد نیاز برای حصول نتایج مطلوب انتقال چربی می‌ورزد.


چه زمانی باید به فکر تزریق چربی بیافتیم ؟


سئو توسط شرکت مهندسی کلینیک 24

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید