درمان پلاسما جت چگونه است ؟

بهترین تزریق چربی اصفهان | درمان پلاسما جت چگونه است ؟

درمان پلاسما جت 

درمان با پلاسما جت یک روش درمانی غیر جراحی است که جایگزینی برای روش های جراحی مانند بلفاروپلاستی (جراحی پلاستیک) است و کاربردهای فرآوانی از جمله لیفت گردن، پوست صورت، لیفت بینی، لیفت پلک، بهبود اسکار، خال برداری، رفع ترک های پوستی و … دارد.

دستگاه پلاسما قوس پلاسمایی ایجاد می کند که موجب سوزاندن، جمع شدن و سفت شدن آنی پوست می شود. از آنجایی که هیچ تیغ جراحی یا لیزری در این روش استفاده نمی شود، بنابراین بخیه ای نیز استفاده نخواهد شد. همچنین برخلاف روش های جراحی، درمان با پلاسما جت به بیهوشی عمومی و دوره نقاهت طولانی نیاز ندارد.

مراحل انجام پلاسما جت چگونه است؟

برای شروع درمان با پلاسما جت، ابتدا بایستی توسط پزشک معاینه شوید. توجه داشته باشید که همه افراد، واجد شرایط پلاسما جت پلک یا پلاسما جت بینی نیستند و تشخیص درست این مسئله بسیار حائز اهمیت است.

با یک جستجوی ساده اینترنتی شاید به مواردی برسید که در نتیجه استفاده نامناسب این روش توسط افراد غیر پزشک، زیبایی افراد به خطر افتاده است. شاید افراد غیر پزشک در آرایشگاه ها مبالغ کمتری دریافت کنند، ولی ارزش زیبایی شما به مراتب بالاتر بوده و پذیرفتن ریسک از دست دادن زیباییتان منطقی نیست.


پلاسماجت پلک

پلاسماجت بینی


نحوه درمان

پس از مشاوره با پزشک، در صورتی که این درمان برای شما مناسب باشد، کرم بی حسی بر روی محل مورد نظر مالیده می شود تا درد و ناراحتی حین درمان را کاهش دهد. درمان با پلاسماجت بسته به ناحیه تحت درمان معمولا 20 تا 60 دقیقه طول می کشد. برای هر ناحیه معمولا به یک تا سه جلسه با فواصل 6 تا 8 هفته نیاز است.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، با انتقال انرژی پلاسماجت به پوست، نقاط سیاه رنگی بر روی پوست ایجاد می شود که ناشی از سوختن سلول های پوست است. با سوختن این نواحی، بافت اطراف جمع شده و یک اثر لیفت پوست ایجاد می شود. 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید