راه های درمانی ریزش مو

بهترین تزریق چربی اصفهان | تزریق ژل لب اصفهان | تاثیر درمان پلاسمای غنی بر ریزش مو

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو  | ریزش مو یکی از مشکلات شایع و عذاب‌آور است که جوانان و میانسالان را دچار خود کرده که حدود ۸۵ درصد از افراد از این مشکل رنج می‌برند اما امروزه روش های زیادی نیز به وجود آمده که شما می توانید جلوی ریزش موی خود را بگیرید و باعث افزایش رشد موها و تقویت آن ها شوید اما هر یک از درمان های زیبایی باید تحت نظر پزشک متخصص انجام گیرد و ما قصد داریم در این مقاله به درمان ریزش مو دکتر مسیح شمعی  توضیح دهیم.


مطالب خواندنی و آموزشی دکتر مسیح شمعی بهترین تزریق چربی اصفهان :


بهترین تزریق چربی اصفهان | درمان کم پشتی و ریزش مو با مزوتراپی مو

دلایل ریزش مو

ریزش مو ممکن است به دلایل مختلفی به وجود بیاید به عنوان مثال:

 1. رنگ کردن بیش از حد مو با مواد شیمیایی
 2. محکم بستن و کشیدن موها
 3. رژیم غذایی نامناسب
 4. مشکلات غده تیروئید
 5. استفاده بیش از حد از سشوار و اتو مو
 6. انجام کراتینه برای مو ها
 7. افزایش سن

که فقط چند نمونه از دلایل ریزش مو هستند که شما می توانید با انجام روشهای درمانی مختلف این مشکلات را از بین ببرید که این روشها درمان پی آر پی و مزوتراپی است که شما می توانید توسط پزشک متخصص و در مراکز زیبایی معتبر انجام دهید که این درمان ریزش مو دکتر مسیح شمعی انجام می دهد و شما می توانید توسط این پزشک ریزش موی خود را درمان کنید و باعث تقویت موهای خود شوید.

پی آر پی چیست و چگونه انجام میشود ؟

پی آر پی یکی از درمان های زیبایی برای جلوگیری از ریزش مو و تقویت مو هاست که بسیار طبیعی بوده و از خون خود مراجعه کننده استفاده می شود . به این صورت که خون به مقدار کافی از بدن بیمار تخلیه می شود . و پس از قرار گرفتن در دستگاه‌ها و انجام آزمایشات مخصوص با پروتئین‌ها ، ویتامین‌ها و مواد مغذی مورد نیاز پوست و ریشه مو مخلوط میشود و پس از انجام بی حسی موضعی با استفاده از سوزن های مخصوص به پوست سر و ریشه مو تزریق می‌شوند .

این تزریق سبب تغذیه ریشه مو می شود و باعث جلوگیری از ریزش مو میشود و تقویت موها را انجام میدهد . و به دلیل استفاده از خون خود مراجعه کننده این درمان حساسیت را برای فرد در بین خواهد داشت . و عوارضی را برای وی ایجاد نمی کند اما اگر این روش توسط پزشک متخصص انجام نشود ممکن است عوارض جبران ناپذیری را برای وی به همراه داشته باشد .

مزوتراپی چیست و چگونه انجام میشود ؟

مزوتراپی نیز مانند پی آر پی یک درمان برای جلوگیری از ریزش مو است اما برای انجام این روش تنها تفاوت آن استفاده از مواد شیمیایی است که این مواد با پروتئین‌ها ویتامین ها و مواد مغذی مخلوط می شود و مانند درمان بیمار به با استفاده از سوزن های مخصوص و انجام بی حسی موضعی با استفاده از سوزن های مخصوص به پوست سر تزریق می‌شود و باعث تقویت ریشه مو می شود و از ریزش مو جلوگیری می کند این درمان مزوتراپی نیز مانند درمان پی آر پی باید تحت نظر پزشک متخصص انجام شود تا سلامتی شما را به خطر نیندازد و نتیجه مطلوب را به شما ارائه دهد .

بهترین تزریق چربی اصفهان | تاثیر درمان پلاسمای غنی بر ریزش مو .

مزایای استفاده از درمان پی آر پی و مزوتراپی

انجام درمان ریزش مو به روش های پی آر پی و مزوتراپی مزایای زیادی را برای شما در پی خواهد داشت مانند:

 • جلوگیری از ریزش مو
 • افزایش رشد موها
 •  افزایش حجم مو ها
 • افزایش ضخامت موها
 • ایجاد نرم کنندگی و درخشان کنندگی موها
 • نداشتن عوارض
 •  عدم نیاز به بیهوشی کامل و انجام عمل های سنگین
 • انجام بی حسی موضعی برای درمان.

همه موارد گفته شده فقط چند مورد از مزایا و خصوصیات مثبت انجام درمان پی آر پی و مزوتراپی است که برای تقویت مو ها مورد استفاده قرار می گیرد.

در این مقاله به انواع دلایل ریزش مو اشاره کردیم که ممکن است به هر دلیلی فرد دچار ریزش مو شود یا باعث ضعیف شدن و شکنندگی موها شود که شما می توانید با استفاده از درمان ریزش مو که درمان‌های پی آر پی و مزوتراپی است از ریزش موها جلوگیری کنید و باعث تقویت مو ها شوید به این صورت که مواد مغذی پروتئین ها و ویتامین های مورد نیاز پوست سر و ریشه مو توسط سوزن های مخصوص به ریشه مو تزریق می‌شود و باعث افزایش رشد و حجم موها شد و باعث درمان ریزش مو می‌شود که این درمان‌ها عوارض را برای فرد در پی نخواهد داشت و دوره نقاهت بسیار کوتاهی دارند و فرد می‌تواند پس از انجام تزریق به کارها و فعالیت‌های روزانه و عادی خود بپردازد.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک دکتر مسیح شمعی به روش‌های مزوتراپی و پی آرپی در این کلینیک معتبر انجام دهید و نتیجه فوق‌العاده و دلخواه خود را به دست آورید و از ریزش موها جلوگیری کنید و باعث تقویت رشد و حجم موها شوید .

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید