لیفت صورت با نخ چقدر ماندگار است ؟

بهترین تزریق چربی اصفهان | لیفت صورت با نخ

آیا جوانسازی صورت با نخ یک روش ماندگار است؟

نخیر ماندگار نیست ، نخ هایی که در لیفت صورت قرار می گیرند پس از مدتی می تواند توسط سلول های زیر جلدی جذب شود، بنابراین نتایج ماندگار نیستند. ماندگاری نتایج لیفت در هر بیمار متفاوت است. چون که ساختار پوست، ساختار عضلانی، وضعیت هورمونی و سن هر فرد متفاوت است. این معیارها بر ماندگاری نتایج تاثیر می گذارد. با این حال به طور کلی، نتایج آن تا ۲ سال ماندگار است.

آیا جوانسازی صورت با نخ یک فرایند برگشت پذیر است؟

اگر بعد از لیفت صورت، بیمار به دلایل مختلف از نتایج راضی نباشد، نخ های قرار داده شده را می توان از زیر پوست برداشت. این عملیات تنها نیاز به یک جلسه مراجعه حضوری به کلینیک زیبایی دارد.

بیشتر بخووانید : دانستنی هایی راجب جوانسازی صورت و گردن با استفاده از نخ

جوانسازی در کدام قسمت ها از بدن انجام می شود؟

به غیر از لیفت صورت، در گردن و دیگر قسمت های بدن نیز لیفت انجام می شود. در صورت به خصوص در افتادگی چشم، گونه و ابرو، سفت کردن خطوط پیشانی، فک و سفت کردن پوست گردن از لیفت به طور موثر استفاده می شود. لیفت در درمان افتادگی پوست داخل ران و بازوها یکی از ایده آل ترین روش هاست. همچنین به رفع تغییر شکل پوست شکم نیز کمک می کند.

بهترین تزریق چربی اصفهان | لیفت صورت با نخ

آیا جوانسازی صورت با نخ PDO ایمن است؟

اگر لیفت توسط متخصص پوست باتجربه انجام شود، بله کاملا ایمن است. بعد از لیفت، مشکل دیگری به جز کبودی جزئی وجود ندارد. نخ استفاده شده پلیپروپیلن به اصطلاح PDO نامیده می شود که برای سلامتی مناسب است. سال های زیادی است که از این نخ ها در جراحی مغز، قلب و جراحی شکمی استفاده می شود. از آنجا که از بی حسی موضعی دراین روش استفاده می شود و نیازی به بیهوشی عمومی نیست، بنابراین خطرهای احتمالی بیهوشی عمومی وجود ندارد.

جوانسازی صورت با نخ چه تاثیری بر جای می گذارد؟

پوست در پی واکنش به نخ PDO مورد استفاده در جوانسازی صورت، کلاژن حاوی فیبروبلاست و عامل رشد را تولید می کند. بنابراین تاثیر لیفت دو برابر می شود. در نتیجه لیفت صورت با نخ تاثیرات خود را با سفت کردن پوست، باز کردن چین و چروک و افتادگی های پوست، حذف خطوط پیشانی، خطوط اطراف گونه و چشم نشان می دهد.

 

صفحه رسمی دکتر مسیح شمعی – تزریق چربی اصفهان 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید