لیفت پلک با استفاده از لیزر پلاسما

بهترین تزریق چربی اصفهان | لیفت پلک با استفاده از لیزر پلاسما

درمان پزشکی لیفت پلک با پلاسما جت 

پلاسما جت یک دستگاه پزشکی کم توان است که برای انواع مختلف درمان‌های پوست استفاده شده و مخصوصا‌ً در لیفت پلک‌ افتاده موثر است. پوست دور چشم‌ها بسیار نازک است و سریع‌تر از سایر قسمت‌های بدن انعطاف‌پذیری خود را از دست می‌دهد.
پلاسما حالتی از ماده است که حاوی انرژی است. این انرژی طی پروسه درمان با پلاسما جت در بافت تخلیه شده و فیبروبلاست‌ها را جهت تولید کلاژن والاستین تحریک می‌کند. کلاژن و الاستین نقش مهمی در افزایش حالت کشسانی پوست و صاف‌تر و شفاف‌تر شدن پوست دارد.

لیفت پلک با پلاسما جت یک فن‌آوری نسل آینده برای سفت کردن و افزایش تولید کلاژن پوست می‌باشد. این روش امکان تولید میزان قابل ملاحظه‌ای کلاژن را در پوست بخصوص در نواحی که در گذشته قادر به ارائه‌ی درمان غیر جراحی موثری برای آنها نبوده‌ایم، فراهم می‌کند. این تاثیر از طریق یک جرقه که با تولید حرارت، باعث گرم شدن پوست و دستیابی به نتیجه مورد نظر می‌شود، حاصل خواهد شد.

بعد از درمان با پلاسما جت چه انتظاری باید داشت؟

تورم در تقریباً ۲ تا ۵ روز پس از درمان که می‌تواند به حدی باشد که نتوان در معرض عموم قرار گرفت. مقدار جزئی ناراحتی وجود خواهد داشت اما قابل توجه نمی‌باشد.
جمع شدگی پوست بین ۲ تا ۶ هفته پس از درمان حاصل شده و با گذر زمان همچنان متوجه کشیدگی و بهبود پوست خود خواهید بود. تاثیرات احتمالی درمان بلافاصله پس از اولین جلسه آشکار می‌شوند اما بهترین نتایج بعد از سه هفته قابل مشاهده می‌باشند.

بهترین تزریق چربی اصفهان | در روزهای اول بعد از درمان لیزر پلاسما جت چه اتفاقی می افتد ؟
میزان ماندگاری لیفت پلک با پلاسما جت

این درمان باعث جمع شدگی فوری و کوتاه شدن الیاف پوست شده و تاثیر این فرایند طی دو تا چهار هفته ادامه پیدا می‌کند.نتایج درمان پلکسر دائمی است، البته فرآیند طبیعی پیری همچنان ادامه دارد و پوست در نهایت دوباره شل می‌شود و می‌افتد. با در پیش گرفتن زندگی سالم و بهینه‌سازی عامل‌های سبک زندگی می‌توانید فرآیند پیری را کند کنید.

عامل‌هایی مانند سیگار کشیدن، نور خورشید و مراقبت نکردن از پوست فرآیند پیری را تسریع می‌کند. گاهی اوقات لازم است که درمان پلکسر تکرار شود تا بهترین نتیجه ممکن به دست بیاید.

بیشتر بخوانید : 

چرا افتادگی پلک اتفاق می افتد ؟

با دکتر مسیح شمعی بهترین تزریق چربی اصفهان در تماس باشید : 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید