هدف از بالا کشیدن ابرو با لیفت ابرو از زبان دکتر مسیح شمعی

بهترین تزریق چربی اصفهان | لیفت ابرو

لیفت ابرو با نخ 

لیفت ابرو با نخ یکی از تکنیک های زیبایی است که می تواند به زیباتر شدن چهره ی ما کمک بسیاری کند. جراحی لیفت ابرو با نخ باعث شاداب تر شدن صورت ما می شود . پس اگر کسی به شما گفته است که چهره‌یتان عبوس به نظر می رسد یا ابروهایتان همیشه در هم است ، لیفت ابرو با نخ راه حل شما برای رهایی از این مشکل است .
به طور کلی بسیاری از افراد از بدو تولد دچار مشکل افتادگی ابروها هستند و این باعث کم بودن اعتماد به نفسشان شده است . ابرو بخش مهمی در صورت ماست و کمی تغییر در حالت ابروها باعث تغییرات قابل توجهی در چهره می شود .
در کنار کسانی که به و طور طبیعی ابروهای افتاده دارند و مایل به انجام لیفت ابرو به هر نحوی برای مثال لیفت ابرو با نخ هستند ، افراد دیگری نیز به دلیل گذر زمان و بالا رفتن سن مشکل افتادگی ابروها را پیدا می کنند .
چنین افرادی اصلا نباید نگران باشند زیاد با پیشرفت علم روش های بسیاری برای جوانسازی صورت وجود دارد که یکی از آن ها لیفت ابرو با نخ است . این تکنیک می تواند در کنار دیگر روش های جوانسازی و لیفتینگ صورت انجام بگیرد و نتایح بسیار قابل قبولی داشته باشد .

هدف از لیفت ابرو با نخ

لیفت ابرو با نخ که گاها به عنوان لیفت پیشانی نیز شناخته می‌شود، با هدف بالا کشیدن ابرو انجام می‌شود تا ظاهری با طراوت تر در قسمت بالایی چهره ایجاد کند.کسانی که به دلایل مختلف پیشانی پر چروکی دارند می توانند از بالا کشیدن تبروها با نخ استفاده کنند .
در این جراحی زیبایی، پوست اضافی که باعث ایجاد چین‌وچروک در پیشانی و اطراف چشم شده، برداشته می‌شود تا برآمدگی‌های ایجادشده ناشی از پوست اضافی، برطرف شوند. و در نهایت ابرو ها کشیده تر و پوست پیشانی نیز صاف تر و با طراوت تر می شود و این موضوع به جوان تر شدن پوست و صورت و در کل چهره ی شما کمک به سزایی می کند .

بهترین تزریق چربی اصفهان | هدف از بالا کشیدن ابرو با لیفت ابرو

چرا ابروهای خود را بالا بکشیم؟

با افزایش سن، با توجه این که پوست حالت ارتجاعی خود را از دست داده و شل می‌شود، میزان چین‌وچروک‌های صورت نیز بیشتر و بیشتر می‌شود. این مسئله باعث می‌شود که پوست حالت خسته و عصبانی به خود گرفته و از جذابیت ظاهری شما کم کند. علاوه بر این، برخی از افراد به دلیل مسائل ژنتیکی، حالت چهره‌شان همیشه حالت اخمویی داشته که موجب ایجاد چین‌وچروک‌های بیشتری می‌شود.
بنابراین، به طور کلی می‌توان گفت که بالا کشیدن ابرو برای افرادی که یکی از اهداف زیر را مد نظر دارند، مناسب است:

  1. برطرف شدن حالت اخم و عصبانیت از چهره
  2. دارا بودن چشم‌هایی باز به همراه پشت پلک بلند
  3. افزایش اعتماد به نفس

 

مطالب مرتبط  :

 

صفحه رسمی تزریق چربی اصفهان / دکتر مسیح شمعی 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید