راه درمانی برطرف کننده گودی زیر چشم

بهترین تزریق چربی اصفهان | راه درمانی برطرف کننده گودی زیر چشم

راه‌های رفع گودی زیر چشم

خبر خوب این است که گودی زیر چشم می‌تواند با چند روش درمانی جدید درمان شود. این روش‌های درمانی مزایای خود را دارند اما اثر آن‌ها در همه موارد ماندگار نیست و روی همه افراد تاثیر 100 درصدی نمی‌گذارند. برخی از این درمان‌ها ممکن است در موارد بسیار شدید مؤثر نباشد و بنابراین بیمارانی که گودی زیر چشم دارند مجبور می‌شوند به درمان‌های زیر متوسل شوند ..

فیلرها
تزریق فیلرهای اسید هیالورونیک به ناحیه گود زیر چشم نتیجه طبیعی و بدون تورم را ایجاد می‌کند. محل تزریق فیلر نیز مهم است. اگر فیلر بیش از حد سطحی تزریق شود، ممکن است باعث تورم مایل به قرمز به نام اثر Tyndall شود. بنابراین باید فیلر را در زیر لایه عضله در این ناحیه تزریق کنید.

در برخی موارد، پزشکان پیشنهاد می‌کنند که در گونه‌ها از یک فیلر با پشتیبانی بیشتر مانند Restylane Lyft یا Juvéderm Voluma و در ناحیه خط اشک از یک فیلر نرمتر مانند Restylane یا Juvdderm Volbella استفاده کنید. خط اشک منطقه‌ای بسیار پر زحمت برای تزریق است، بنابراین حتماً به یک پزشک معتبر و باتجربه مراجعه کنید.

بوتاکس چیست و چگونه کار می‌کند؟

بوتاکس یک پروتئین خالص است که عضلات ایجاد کننده چین و چروک را به طور موقت شل می‌کند. ارتباط بین اعصابی را که مسئول حرکت عضلات هستند با محدود کردن توانایی انقباض عضله صورت قطع می‌کند. بوتاکس بر روی اعصاب مسئول احساس تأثیر نمی‌گذارد، بنابراین بی‌حسی یا از دست دادن احساس در ناحیه تحت درمان وجود ندارد. پس از تزریق، پوست روی عضله تحت درمان آرام‌تر حرکت می‌کند و چین و چروک کمتری ایجاد می‌شود.
عضلات تحت درمان در طی چند روز پس از شروع درمان، سست می‌شوند و در طی 2-14 روز به حداکثر درجه سستی خود می‌رسند. اثر درمان می‌تواند 3-6 ماه طول بکشد. بیمارانی که می‌خواهند ظاهر جوان‌تر خود را حفظ کنند باید تزریق را تکرار کنند.

بهترین تزریق چربی اصفهان |بوتاکس زیر چشم  دکتر مسیح شمعیچه انتظاری باید در طول درمان داشته باشید؟

درمان بوتاکس آسان و سریع است و ناراحتی بسیار کمی دارد. منطقه موردنظر برای درمان ابتدا با یک غلتک سرد یا یک کمپرس یخ بی‌حس می‌شود. بوتاکس با یک سوزن بسیار ریز به عضلات خاصی که باعث ایجاد خطوط و چین و چروک می‌شوند، تزریق می‌شود.
عوارض
با اینکه عوارض جانبی بوتاکس بسیار اندک است اما ممکن است برخی افراد دچار کبودی و تورم بعد از درمان در نزدیکی محل تزریق شوند. در همه موارد، ابتدا باید درمورد همه گزینه‌های درمانی و عوارض آن‌ها با متخصص پوست خود صحبت کنید.

بیشتر مطالعه کنید : 

جراحی پلک

لیفت چشم که بلفاروپلاستی نیز نامیده می‌شود، می‌تواند پوست شل زیر چشم را که باعث بدتر شدن ظاهر گودی زیر چشم می‌شود از بین ببرد. بعد از آن می‌توان چربی‌ را به این ناحیه تزریق کرد تا پوست گود رفته از بین برود و شاداب‌تر به نظر برسد. بلفاروپلاستی تحتانی یک روش محافظه کارانه برای برداشت و انتقال چربی به پلک پایینی را ارائه می‌دهد. گاهی اوقات، بلفاروپلاستی تحتانی به همراه فیلرهای اسید هیالورونیک برای نتایج بهینه انجام می‌شود.

ارتباط با دکتر مسیح شمعی با بهترین تزریق چربی اصفهان 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید