ترمیم گودی زیر چشم با تکنیک تزریق چربی

بهترین تزریق چربی اصفهان |اصطلاح گودی زیر چشم با تکنیک تزریق چربی

جوانسازی زیر چشم با تزریق چربی

همانطور که می‌دانید مهمترین و گیرا ترین بخش چهره ، چشم ها هستند. پوست اطراف چشم نیز به دلیل اهمیت ویژه‌ای که چشم ها در زیباتر دیده شدن و جوانی چهره دارند، بسیار مهم است. یکی از شاخص ترین قسمتهای صورت که چین و چروک‌های آن گویای سن و سال است اطراف چشم می‌باشد. تیرگی زیر چشم، فرورفتگی و گودی زیر چشم ، همچنین چین و چروک‌های ایجاد شده در این ناحیه، برای بیشتر افراد خوش آیند نیست و بسیار دیده می‌شود در پی رفع این مشکلات می‌باشند.

اگر به دنبال روشی غیر تهاجمی ، با حداقل عوارض، تاثیرگذاری بسیار خوب و ماندگاری بالا (مشروط بر اینکه توسط متخصص پوست مجرب و متبحر انجام گیرد) هستید، در بیشتر موارد تزریق چربی زیر چشم می‌تواند گزینه مناسبی باشد. در تزریق چربی زیر چشم بدون نیاز به بستری شدن و دوران نقاهت طولانی، تنها با مختصری کبودی و تورم که آن هم پس از چند روز از بین خواهد رفت، می‌توان عوامل ناخوشایند زیر چشم را تا حد زیاد و قابل قبولی از بین برد.

بیشتر بدانید : نکاتی برای ماندگاری تزریق چربی زیر چشم

بهترین تزریق چربی اصفهان | نکاتی برای ماندگاری تزریق چربی زیر چشم

بهترین نتایج تزریق چربی

بهترین نتایج تزریق چربی زمانی به دست می‌آید که پزشک از تکنیک و مهارت بالایی در این روش برخوردار باشد. تزریق چربی اگر درست انجام نشود فقط برای مدت چند هفته بیشتر دوام نخواهد داشت و به سرعت جذب می‌شود.

همچنین اگر پزشک مهارت کافی در انجام این عمل را داشته باشد فقط طی یک جلسه تزریق شخص می‌تواند به نتیجه مطلوب برسد. البته این که تزریق در کدام بخش از بدن انجام می‌شود، نیز اهمیت زیادی دارد. مراقبت‌های پس از تزریق چربی نیز در حصول بهترین نتایج تزریق چربی موثر است.

2 مزیت برتر تزریق چربی برای گودی زیر چشم

1- در تزریق چربی زیر چشم به این دلیل که چربی تزریقی از بدن خود شخص برداشته می‌شود، امکان عدم سازگاری و ایجاد آلرژی وجود ندارد.
2- در مرحله برداشت چربی، پزشک می‌تواند مقدار بیشتری از سلول‌های چربی را بردارد. این سلول‌ها قابلیت نگهداری 6 ماه در فریزر را دارند. از این چربی برای تزریق در مراحل بعدی تمدید تزریق چربی زیر چشم یا تزریق به نواحی دیگر می‌توان استفاده کرد.

 

تزریق چربی اصفهان دکتر مسیح شمعی 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید