تاثیر لیزر موهای زائد بر نواحی مختلف بدن

بهترین تزریق چربی اصفهان | تاثیر لیزر موهای زائد بر نواحی مختلف بدن

ویژگی های ناحیه موثر از بدن برای لیزر مو های زائد

برای از بین رفتن موهای زائد یک ناحیه و کاهش آن ها به طوری که برای بیمار کاملا چشمگیر باشد باید منطقه ای که تحت درمان قرار می گیرد دارای مو های زخیم وتیره رنگی باشد و همچنین پوست ناحیه تحت درمان روشن باشد. در این صورت لیزر مو های زائد توسط لیزر کندلا الکس بهترین نتیجه را می دهد زیرا می توان به راحتی به فولیکول های مو های زائد در آن ناحیه آسیب بزند و باعث کاهش رشد مو های زائد شود . 

همچنین یکی دیگر از نکاتی که باید در نظر بگیریم این است که لیزر کردن برای ناحیه تحت درمان ایمن باشد. برای مثال نواحی اطراف چشم بسیار حساس هستند و نمی توان ریسک لیزر کردن موهای زائد ابرو را پذیرفت. زیرا احتمال آسیب رسیدن به چشم های بیمار وجود دارد. همچنین استفاده از لیزر کندلا الکس برای ناحیه زیر بغل (مانند هر ناحیه دیگری از بدن) نیز باید با دقت و توسط پزشکی دارای تجربه و مجوز های لازم این کار صورت گیرد. زیرا این ناحیه بدن دارای پوستی به شدت حساس و مستعد به عفونت بعد از درمان است.

البته پزشک شما باید حساسیت و به خصوص رنگ موهای شما را ارزیابی کند. بیشتر لیزرها روی موهای تیره بهتر کار می کنند، زیرا پرتو لیزر رنگدانه (ملانین) مو را هدف قرار می دهد. پیشرفت های فناوری لیزر باعث شده که لیزر کندلا یگ گزینه ی مناسبی برای افرادی که پوست تیره تری دارند؛ باشد، اما افرادی که موهای خیلی روشن دارند و حتی موهای قرمز یا موهای خاکستری دارند، هنوز هم ممکن است کاندیداهای خوبی برای رفع موهای مؤثر محسوب نشوند. بعضی از لیزرها نمی توانند رنگدانه موهای زائد را هدف قرار دهند. تکنولوژی لیزر مو به طور مداوم در حال پیشرفت است و ممکن است روزی که لیزر مو برای افراد دارای مو های روشن نیز روشی مناسبی باشد؛ به زوری فرا رسد.

بهترین تزریق چربی اصفهان | چه افرادی نباید از لیزر موهای زائد استفاده کنند ؟

بیشتر خانم ها از روال اصلاح، اپیلاسیون و به کار بردن کرم موبر خسته می شوند. اپیلاسیون می تواند به خصوص در مناطق حساس مانند خط بیکینی بسیار گران و دردناک باشد، و برخی موهای خانم ها به صورت دایره ای رشد می کنند که به دلیل تکرار متعدد روش های موم و وکس است. درصورتی که اپیلاسیون در سالن انجام شود اگر بهداشت به درستی رعایت نشود، اپیلاسیون ممکن است گاهی اوقات منجر به عفونت شود.

بیشتر بخوانید : 

 

صفحه رسمی دکتر مسیح شمعی 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید