تزریق بوتاکس در اصفهان

بهترین تزریق چربی اصفهان | تزریق ژل لب اصفهان | از مزوبوتاکس چه می دانید ؟

تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس در اصفهان | تزریق بوتاکس یکی از روش های پرکاربرد و پرطرفدار برای جوان سازی پوست و از بین بردن چین و چروک های صورت است. بوتاکس یک داروی تزریقی است که با فلج کردن عضلات باعث از بین بردن خطوط پوستی می شود. از بوتاکس برای از بین بردن خطوط اطراف چشم، بین ابروها و پیشانی، زیر چشم می توان استفاده کرد.


همراه ما باشید با مطالب پیشنهادی دکتر مسیح شمعی بهترین تزریق چربی اصفهان :


بهترین تزریق چربی اصفهان | بهترین تزریق چربی اصفهان

تزریق بوتاکس در چه نقاطی از بدن انجام می شود؟

از بوتاکس برای از بین بردن خطوط اطراف چشم، بین ابروها و پیشانی، زیر چشم می توان استفاده کرد.

بوتاکس لب

بوتاکس کاربرد های زیادی دارد. یکی از اصلی ترین کاربرد های آن متناسب و جذاب ساختن لب ها است که بیشتر تحت عنوان بوتاکس لب شناخته می شود. با گذشت زمان خطوط و چین و چروک های غیر جذابی روی لب ایجاد می شود و زیبایی لب ها تحت تأثیر قرار می گیرد.

بوتاکس اطراف چشم و ابرو

اطراف چشم ها نیز از دیگر مناطقی هستند که می توان به کمک بوتاکس در آن ها به جوان سازی صورت کمک کرد. خطوطی که در گوشه های خارجی چشم ایجاد می شوند و به خطوط پنجه کلاغی معروف هستند، با افزایش سن به وضوح در چهره دیده می شوند. تزریق بوتاکس نقش قابل قبولی در کاهش آنها خواهد داشت.

بوتاکس خط لبخند

اطراف لب که نقش مهمی در لبخند هر فرد و جذابیت صورت آن دارند، با تزریق بوتاکس و مصرف پرکننده های دیگر، حالتی بهتر و زیباتر به خود می گیرند.

تزریق بوتاکس کف دست

تزریق بوتاکس کف دست برای درمان اختلال هایپرهیدروز انجام می شود.هایپرهیدروز به هرگونه تعریق بیش از حد وغیر نرمال در اندام های مختلف بدن گفته می شود.

بوتاکس پیشانی

بوتاکس پیشانی جزو اولین و شایع‌ترین اهداف زیبایی بوتاکس بوده و بسیاری از افرادی که از چین و چروک‌های پیشانی خود رنج می‌بردند این روش درمانی را انتخاب می‌کردند.

بوتاکس زیربغل

تزریق بوتاکس در زیر بغل باعث می شود تا عصب هایی که باعث تعریق زیر بغل میشوند ضعیف تر و فرد از عرق کردن های شدید در زمان فعالیت های ساده خلاص شود.

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید