کلاژن سازی پوست با نخ سیلوئت

بهترین تزریق چربی اصفهان | کلاژن سازی پوست با نخ لیفت

فعالیت دوباره کلاژن سازی پوست 

زمانی که از نخ سیلوئت برای صورت استفاده می شود فعالیت کلاژن سازی مجدد به شکل تدریجی رخ داده لذا نتایج طبیعی خواهد داشت امروزه بازسازی مثلث جوانی صورت بدون نیاز به جراحی تهاجمی از طریق حجم دهی و تحریک ساخت مجدد کلاژن با استفاده از تکنولوژی سیلوئت نرم امکان پذیر شده تکنولوژی سوچور با سیلوئت بر اساس 6 سال مطالعه در بخیه تعلیقی در جراحی زیبایی و ترمیمی کاربرد داشته و لیفت سیلوئت خوانده می شود . 

این روش اولین روشی بود که در بین سوچورهای معلق در سال 2006 توسط FDA تایدیه گرفت و بسیاری از متخصصین و جراحان زیبایی بهترین نتایج را از این روش مشاهده کردند.

عوارض کلاژن سازی پوست 

یک خطر این است که ممکن است فرد هیچگونه بهبودی را رویت نکند در این حالت از روش لیفتینگ ابرو یا صورت به روش مرسوم یعنی جراحی بایستی بهره برد.
در افراد با پوست نازک ممکن است مدت کوتاهی پس از عمل نخ ها از روی پوست دیده شود.

جراحان ماهر علت را تبحر ناکافی یا انتخاب نامناسب بیمار می دانند در صورتی که فرد بیماری طبی خاصی دارد که عروق وی نازک و شکننده است برای این روش انتخاب مناسبی نیست.
عفونت عارضه نادری است و در صورت ایجاد با انتی بیوتیک کنترل می شود بندرت ممکن است نیاز به تخلیه عفونت باشد و در نتیجه ایجاد اسکار شود.
بندرت ممکن است نخ ها در صورت مهاجرت کرده و چهره ای غیر قرینه را ایجاد کنند در صورت بریدن نخ وارد کردن نخ جدید می تواند کمک کننده باشد.

بیشتر مطالعه کنید : 

کاندیدا مناسب لیفتینگ با نخ چه کسانی هستند ؟

بهترین تزریق چربی اصفهان | زمان بهبود کلاژن سازی پوست زمان بهبود کلاژن سازی پوست 

جراح تمامی پروسه بعد عمل را برای شما توضیح می دهد و عرض 24 ساعت به فعالیت های عادی و روزانه بر می گردید . 7روز بایستی از غذاهای نرم استفاده شود برای کنترل درد می توان از استامینوفن استفاده کرد و بدلیل احتمال ایجاد کبودی نبایستی از بروفن استفاده شود .

بهتر است سر در 24 ساعت اول صورت بالاتر از تنه باشد تا از ایجاد ورم جلوگیری کند. از 24 ساعت پس از عمل می توان فعایت روزانه و نه فعالیت های سنگین را شروع کرد.

 

برای ارتباط با پزشک کلیک کنید . 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید