کدامیک کرایولیپولیز یا لیپوساکشن بهترین انتخاب است ؟

بهترین تزریق چربی اصفهان |کرایولیپولیز

کرایولیپولیز بهتر است یا لیپوساکشن ! 

آیا کرایولیپولیز  از لیپوساکشن بهتر است ؟ در عمل لیپوساکشن برای تشدید فعالیت عروق خونی ، اپی نفرین و برای کاهش درد لیدو کادین و آب نمک تزریق می کنند سپس جراح از طریق برش هایی یک لوله مکش را وارد لایه زیرین پوست می کند تا بافت چربی را بیرون بکشد.
استفاده همزمان از لوله مکش سریع و دستگاه های ارتعاشی برای بیمار کمی دشوار است و در بهترین شرایط بهره گرفتن از لیزر کمی دقت کار در ناحیه موردنظر را بیشتر می کند. از اولیه ترین عوارض لیپوساکشندرد پس از عمل، کبودی، بی حسی و تورم است که معمولا تا چند هفته ادامه دارد. این روش دارای خطرات دیگر مانند عفونت، خونریزی و مشکلات مربوط به بیهوشی است.

یکی از کم عارضه و بهترین روش ها برای حذف سلول های چربی که نیازی به برش و جراحی ندارد ، کرایولیپولیز یا فریز کردن چربی ها است. متخصصان براین باورند که این روش در مقایسه با لیپوساکشن می تواند روش بهتر و مطمئن تری باشد.

بهترین تزریق چربی اصفهان | سوالات رایج پیرامون کرایولیپولیز لاغری

نکات مهم درباره کرایو لیپولیز 

توصیه به افرادی که قصد دارند از این شیوه استفاده کنند این است که دستگاه را از نظر داشتن قابلیت وکیوم یا مکش بررسی کنند. برخی دستگاه های دارای وکیوم و مکش بالا می توانند تا دمای منفی 10درجه سلول ها را به حالت انجماد برسانند و همزمان مکش هم انجام می شود تا این انجماد تثبیت شود اما اگر دستگاه از نظر داشتن قابلیت وکیوم یا مکش مناسب نباشد برای ناحیه مورد نظر باید جلسات متعدد را تکرار کنید که هم هزینه زیاد و هم درد و ناراحتی به همراه خواهد داشت.
دو جلسه درمان می تواند تاثیر کرایولیپولیز را افزایش دهد اما تکرار بیش از آن توصیه نمی شود. بهترین زمان برای انجام این روش 6 تا 8 هفته قبل از یک مراسم خاص مانند عروسی است تا بدنتان متناسب تر و لاغرتر بنظر برسد.

بیشتر بخوانید : بعد از کرایوتراپی باید به چه نکاتی دقت کرد ؟

 

ارتباط با ما 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید