کاهش ورم و قرمزی بعد از تزریق ژل لب

بهترین تزریق چربی اصفهان | کاهش ورم و قرمزی بعد از تزریق ژل لب

با ورم بعد از تزریق ژل لب چه باید کرد ؟

کاهش ورم و | آیا به فکر استفاده از پر کننده های موقت لب هستید؟ پر کننده های پوست و لب، از مواد طبیعی ساخته شده در بدن تهیه می شود. مثل کلاژن و هالورونیک اسید. افزودن حجم و شکل دادن لب، هیچ وقت انقدر آسان نبوده است.

پر کننده های لب، امکان افزایش حجم در لب بالا، پایین یا هردو را بدون عمل جراحی می دهد. مردان و زنان می توانند لبی بی نقص را با یکی از پر طرفدارترین عمل های زیبایی داشته باشند.
تزریق لب روشی ایمن و مؤثر برای هدف گرفتن این ناحیه کوچک از بدن شما، در راستای تغییرات کوچک یا بالا بردن چشم گیر حجم آن، ارائه می دهد. مراجعه کنندگان می توانند چین و چروک های موجود در لب را برای رسیدن به چهره ای جوان تر، از بین ببرند. البته، تمام عمل های زیبایی، باید تحت نظر تزریق کنندگان باتجربه و واجد شرایط انجام شود.

بیشتر بخوانید : میزان درد تزریق ژل لب

ورم بعد از تزریق ژل لب

مراجعه کنندگان می توانند تنها در یک نوبت، لب نازک خود را به لبی پف دار تبدیل کنند. بزرگ کردن لب با پر کننده، بسیار سریع بوده و نتیجه ی این عمل، تقریباً آنی است.

قبل از تزریق لب، برای کم کردن درد، از بی حس کننده های موضعی استفاده می شود. بعد از تزریق پر کننده، با کمک ماساژ آرام، آن را به طور مؤثر و یکنواخت زیر پوست لب پخش می کنند. ورم و قرمزی اطراف لب، در هنگام تزریق، رایج است. میزان پر کننده ی استفاده شده، می تواند در میزان ورم تأثیرگذار باشد. این عوارض جانبی تزریق لب، معمولاً دو روز پس از عمل، به بالاترین حد خود رسیده، و طی دو هفته از بین می روند.

بهترین تزریق چربی اصفهان | کاهش ورم و قرمزی بعد از تزریق

برای کاهش ورم بعد از تزریق ژل لب چه راهکاری وجود دارد ؟

بعد از جلسه ی اول، مراجعه کننده باید با احتیاط شروع کرده و کم کم به نتیجه ی مطلوب خود نزدیک شود. تزریق لب معمولاً ۶ تا ۱۲ ماه ماندگاری دارد. بعد از تزریق لب، ورم و قرمزی، از عوارض جانبی رایج است. برای کمک به کاهش ورم، موارد زیر را دنبال کنید :

  • به مدت ۴۸ ساعت با پوست اطراف لب، با ملایمت رفتار کنید.
  • یخ یا کمپرس سرد را روی محل -به جز لب- قرار دهید.
  • برای کمک به فرآیند درمان، به مقدار مناسب آب بنوشید.
  • از ورزش سنگین یا انجام فعالیت هایی با ضربان قلب بالا خودداری کنید.

 

ارتباط با ما 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید