عملکرد ژل ژوویدرم چگونه است؟

بهترین تزریق چربی اصفهان | تزریق ژل لب اصفهان | مزیت ژل ژوویدرم بر ژل‌های دیگر

مزیت ژل ژوویدرم بر ژل‌های دیگر

ژل ژوویدرم یک پرکننده پوستی (فیلر) مبتنی بر اسید هیالورونیک است. چندین محصول در خانواده ژوویدرم وجود دارد که همه آنها برای کمک به افراد در رفع علائم پیری صورت مورد استفاده قرار میگیرند. هر یک از محصولات ژوویدرم دارای ترکیبیات متفاوتی بوده که هریک از آنها را برای نواحی مختلف صورت مناسب می سازد. بنابراین بسته به اینکه قصد تزریق به چه ناحیه ای از صورت را داشته و میزان چین و چروک تا چه اندازه است، از انواع ژل ژویدرم برای تزریق استفاده میشود.

ژل ژوویدرم با افزودن حجم به بافت صورت از طریق ماده فعال آن ، اسید هیالورونیک، عمل می کند. اسید هیالورونیک یک ماده طبیعی است که در بدن انسان هم وجود دارد. این اسید باعث تحریک روند تولید کلاژن میشود.  آمپول های ژوویدرم حاوی مقدار کمی لیدوکائین، کاهش دهنده درد، است. این ماده باعث میشود که فرد در حین انجام درمان، کوچکترین إحساس دردی تجربه نکند.

تزریق ژل لب اصفهان | عملکرد ژل ژوویدرم

انواع ژل ژوویدرم اصل

  • ژوویدرم Voluma XC برای افزایش سایز گونه ها، به حجم زیر سطح پوست اضافه می کند.
  • از ژوویدرم XC و ژوویدرم Vollure XC برای از بین بردن خاصیت ارتجاعی پوست و پر شدن چین و چروک ها و خطوط اطراف دهان و بینی – که به خطوط لبخند معروف است، مورد استفاده قرار میگیرند.
  • ژوویدرم Ultra XC و ژوویدرم Volbella XC به عنوان درمان های غیر جراحی جهت حجیم کردن لب استفاده میشوند.

تفاوت ژوویدرم با دیگر ژل‌های تزریقی

ژل‌های تزریقی مختلف نشانه‌های پیری متفاوتی را اصلاح می‌کنند. با توجه به این تفاوت، دو گونه مختلف از ژل‌های تزریقی طراحی شده است:

  1. ژل‌های مخصوص رفع چروک‌های استاتیک: فیلرها یا پرکننده‌هایی مانند ژوویدرم
  2. ژل‌های مخصوص رفع چروک‌های دینامیک: تعدیل کننده‌های عصبی یا نورومدولاتورها
  3. نورومدولاتور برای بی‌حرکت کردن عضلاتی به کار برده می‌شود که چین و چروک در اثر حرکت کردن آنها ایجاد می‌شود. اما فیلر برای حجیم کردن و اصلاح چروک‌های استاتیک کاربرد دارد.

ژل ژوویدرم مانند هیالورونیک اسید عمل می‌کند. وقتی پزشک ژل ژوویدرم را در پوست تزریق می‌کند، ژل ساختار محافظتی پوست را موقتاً بازیابی می‌کند و چروک‌ها را صاف می‌کند.

بیشتر مطالعه کنید : انواع ژل لب نورامیس

تزریق ژل لب اصفهان | عملکرد ژل ژوویدرم چگونه است؟

مزیت ژوویدرم بر ژل‌های دیگر

پزشکان برای جوانسازی صورت از فیلرهای دیگری نیز استفاده می‌کنند که از آن جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • فیلرهای مشتق از هیالورونیک اسید مانند ژوویدرم، رستیلن، رستیلن سیلک (Restylane Silk)، رستیلن لیفت (Restylane Lyft)، رستیلن ریفاین (Restylane Refyne) و رستیلن دیفاین (Restylane Defyne)
  • فیلرهای بدون هیالورونیک اسید مانند رادیس و اسکالپترا
  • در هر حال از یاد نبرید که تزریق ژل ژوویدرم روشی ایمن برای خلق نیمرخ دلخواه‌تان است که نتایجی قابل اطمینان را به دست می‌دهد.

 

دکتر مسیح شمعی 

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید